Ana Sayfa Arama Galeri Video
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Başkan Yılmaz; “Çiftçimiz olmasa sofralarımız bu kadar bereketli olmazdı”

MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ DENİZLİ İL BAŞKANI MEHMET ALİ YILMAZ, 14 MAYIS ÇİFTÇİLER GÜNÜ DOLAYISIYLA BİR MESAJ YAYIMLADI. BAŞKAN YILMAZ, ‘EMEKLERİNİZLE MİLLETİMİZE VE DEVLETİMİZE YAŞAM VEREN SİZLERE NE KADAR TEŞEKKÜR ETSEK AZDIR. ÇİFTÇİLER GÜNÜ’NÜZÜ EN İÇTEN DİLEKLERİMLE KUTLAR, SAĞLIK VE BOL ÜRÜNLÜ GÜNLER DİLERİM.’ DEDİ.

MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ DENİZLİ

Milliyetçi Hareket Partisi Denizli İl Başkanı Mehmet Ali Yılmaz, 14 Mayıs Çiftçiler Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Başkan Yılmaz, “Emeklerinizle milletimize ve devletimize yaşam veren sizlere ne kadar teşekkür etsek azdır. Çiftçiler Günü’nüzü en içten dileklerimle kutlar, sağlık ve bol ürünlü günler dilerim” dedi.

MHP Denizli İl Başkanı Mehmet Ali Yılmaz, Çiftçiler Günü dolayısıyla yayımladığı mesajında şu ifadeleri kullandı:

“Bugün, yeşeren her fidanın, biçilen her başağın arkasında yatan emeği kutlama günü. Çiftçilerimizin alın teriyle, nasırlı elleri ile yoğrulan bu vatan toprakları, bize hem aş, hem de umut sunuyor. Toprağın bereketli elleri, hayatın her köşesine can suyu taşıyan çiftçilerimizin, değerli çabaları ile besledikleri bu kıymetli topraklarda bir kez daha saygı ve minnetle anıyoruz. Siz olmasanız, sofralarımız bu kadar bereketli olmazdı. Her bir tohumun yeşerip büyüdüğü gibi, umutlarınızın ve mutluluğunuzun da daim olmasını diliyorum. Gün, toprağa sevgiyle dokunan, sabahın ilk ışıklarıyla tarlasına koşan siz kıymetli çiftçilerimizin günü. Emeklerinizle milletimize ve devletimize yaşam veren sizlere ne kadar teşekkür etsek azdır. Çiftçiler Günü’nüzü en içten dileklerimle kutlar, sağlık ve bol ürünlü günler dilerim”