Ana Sayfa Arama Galeri Video
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Batur, Vali Köşger’e Konak’ı anlattı!

Konak Belediye Başkanı Abdül Batur, İzmir Valisi Yavuz Selim Köşger ve Konak Kaymakamı Mehmet Eriş’i makamında ağırladı. İlçede yapılan çalışmaları Vali Köşger’e ayrıntılarıyla anlatan Batur, “Valiliğimize, Kaymakamlığımıza bağlı tüm kamu kurumlarımızla uyum ve dayanışma halinde çalışıyor, sağlanan bu güçbirliğinin de çok önemli olduğuna inanıyoruz” diye konuştu.

Konak Belediye Başkanı Abdül

Konak Belediye Başkanı Abdül Batur, İzmir Valisi Yavuz Selim Köşger’le bir araya geldi. Konak Belediyesi’nin İzmir İş Kadınları Derneği’yle (İZİKAD) birlikte hazırladığı, kamu kurumları ve iş dünyasının desteğiyle hayata geçirdiği “İzmir Birlikte Tasarım ve Üretim Merkezi” projesinin kapanış törenine katılan Vali Köşger, daha sonra Konak Kaymakamı Mehmet Eriş’le birlikte Başkan Batur’u makamında ziyaret etti. Batur, kapıda karşıladığı Vali Köşger’e yaklaşık iki buçuk yıllık hizmet süresinde yaptığı çalışmalarla ve Konak için öncelikli projesi olarak gördüğü kentsel dönüşümde gelinen son noktayla ilgili ayrıntılı bilgiler verdi.

Konak Belediyesi’nin iki yıllık çalışmalarının anlatıldığı filmi izleyen Vali Köşger, tarihi binaların yenilenmesi konusunda yapılan çalışmaları memnuniyetle karşılarken, Başkan Batur’un tüm detaylarıyla anlattığı Konak Engelsiz Yaşam Köyü ve Konak Gençlik Destek Merkezi projeleriyle yakından ilgilendi.

“Uyum ve dayanışma halinde çalışıyoruz”

Yapılan restorasyonlarla ayağa kaldırılarak, şehre kazandırılan ve halkın hizmetine sunulan tarihi yapılarla ilgili bilgiler veren Başkan Batur, “Sayın Valimiz özellikle tarihi yapılarla ilgili projelerimiz olmak üzere kendisine ilettiğimiz her çalışmamızda bize tam destek veriyor. İzmir Valiliğimize, Kaymakamlığımıza bağlı tüm kamu kurumlarımızla uyum ve dayanışma halinde çalışıyor, sağlanan bu ortamın, güçbirliğinin de çok önemli olduğuna inanıyoruz. Büyük destek görüyor, birlikte çok güzel işler yapmaya çalışıyoruz. Bu dayanışmadan kazanan da her zaman Konak oluyor, Konaklı hemşehrilerimiz oluyor. Sayın Valimize olumlu yaklaşımları ve bütün projelerde bize sağladığı destek için, projelerin kente kazandırılması noktasında sergilediği duruşu için çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Başkan Batur, ziyaret sırasında Vali Köşger’e Kemeraltı kitabı ve sikke hediye etti.