Ana Sayfa Arama Galeri Video
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

BERGAMA BELEDİYESİ ÇÖZÜM MERKEZİ VATANDAŞLARIN SORUNUNU ÇÖZÜYOR

İzmir’in Bergama ilçesinin tüm

İzmir’in Bergama ilçesinin tüm sorunları, Bergama Belediyesi Çözüm Merkezi ve WhatsApp hattı ile çözüme kavuşuyor. Bergama Belediye Başkanı Hakan Koştu, “Eksik kalan, bozulan, vatandaşımızın hoşuna gitmeyen ne varsa çözüm merkezimiz vasıtasıyla kayıt altına alıyor, sırasıyla çözüme kavuşturuyoruz” dedi.
Bergama Belediyesinin hızlı ve etkin hizmet sunmak için kurduğu WhatsApp iletişim hattı ile Bergamalılar, (0232) 632 80 05 numaralı telefonla kent ile ilgili öneri ve taleplerini, karşılaştıkları sorunları; ister arayarak, isterse mesaj atarak, isterse de fotoğraf olarak gönderebiliyor. Çözüm merkezi, tüm talep ve öneri bildirimlerini kaydediyor, ilgili müdürlüklere iletilerek sorunların çözülmesini sağlıyor. Hafta içi 08.30 ve 18.30 saatleri arasında hizmet veren merkez, şikayet ve önerileri kayıt altına alınıyor.
Öte yandan 2 yıla yakın hizmette olan Bergama Belediyesi Çözüm Merkezi ve WhatsApp hattı, yaklaşık 10 bin çağrıya cevap vererek sorunların çözümü için yardımcı oldu. Bergama Belediye Başkanı Hakan Koştu, “Hizmet kalitemizi artırarak, vatandaşlarımızın taleplerine çözüm buluyoruz. Çağrı merkezimize gelen talepler, kayıt altına alınarak ilgili birim sorumluları ile vatandaş arasındaki koordinasyon sağlanıyor. Bergama’nın yıllardır var olan sorunları, göreve geldiğimiz günden beri çözüme kavuşturuyoruz. Eksik kalan, bozulan, vatandaşımızın hoşuna gitmeyen ne varsa çözüm merkezimiz vasıtasıyla kayıt altına alıyor, sırasıyla çözüme kavuşturuyoruz. Bergama’nın kanayan yarası yol sorunlarını birer birer çözüyor, asfalt çalışmalarını tamamlıyoruz. Adım adım tamamlanan caddelerle bağlantılı ara sokaklarda kilit parkeleri tamamlıyor ve Bergama’yı yeni baştan kuruyoruz. Her mahallede; parklar, basket sahaları, kırsal mahallelerde ve merkezde halı sahalar, açık spor tesisleri ile bölgemizin tarihinde görülmemiş yatırım ve düzenlemelere kavuşturuyoruz” dedi.