Ana Sayfa Arama Galeri Video
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

BU KENTE KİM SAHİP ÇIKAR?

Cumhuriyet Halk Partisi’nde mevcut

Cumhuriyet Halk Partisi’nde mevcut yönetimin ve meclis üyelerinin yanı sıra önceki dönemde de yönetimde bulunan isimlerin ve meclis üyelerinin desteğiyle seçim çalışmalarına başlayan Filiz Başkan Efes Selçuk’u cadde cadde, sokak sokak geziyor.

Kahvehane sohbetlerinde, çarşıda vatandaşla ve esnafla buluşan Filiz Başkan Efes Selçuk sokaklarında halk tarafından yoğun ilgiyle karşılanıyor.

2019 yılında Efes Selçuk’ta yerel seçimleri kent tarihinin en yüksek oy oranıyla kazanan Filiz Başkan, meclis üyesi adayları ve partilileri ile seçim çalışmalarına hızlı bir şekilde başladı.

Kahvehanelere yaptığı ziyarette halkın güler yüzü ve samimiyeti ile karşılaşan Filiz Başkan, bu kente sahip çıkma ruhunu kendisine güvenen halkın gözlerinde görmenin gururunu yaşadı. CHP Efes Selçuk Belediye Başkan Adayı Filiz Ceritoğlu Sengel; “Kim sahip çıkar bu kente, sokaklarına? Efes Selçuk halkı… Sokaklardayız, yepyeni kadrolarımızla, örgütümüzle, gençlerimizle, tecrübelilerimizle… Kocaman ve güçlü bir aileyiz! Asla vazgeçmeyiz” dedi.

Belediye Meclis üyesi adaylarını açıkladıktan sonra hiç vakit kaybetmeden sahalara inen Efes Selçuk Belediye Başkanı ve CHP Efes Selçuk Belediye Başkan Adayı Filiz Ceritoğlu Sengel, sokakta gördüğü yakın ilgi ve halkın desteğinden dolayı mutlu oldu.

Önce kahvehanelerde oturan vatandaşlar ile bir araya gelen Filiz Başkan ve beraberindeki CHP İlçe Başkanı İpek Onbaşıoğlu, Parti Yönetim Kurulu Üyeleri, Mevcut Meclis Üyeleri ile Meclis üyesi adayları, daha sonra Efes Alt Kapı ve Üst kapı esnafını ziyaret etti.

Halkın içten gülümsemeleri ve samimi yaklaşımları, ona bu kentin gerçek ruhunu gösterirken, vatandaşların gözlerindeki coşku ve sahiplenme duygusu, Filiz Başkan’ı bir kez daha gururlandırdı.

HER ZAMAN SOKAKLARDA

Görev süresi boyunca makamını sokaklara taşıyan, sık sık köyleri ve merkez mahalleleri ziyaret eden Filiz Başkan, ziyareti esnasında halkın isteklerini dinledi, sorularını cevapladı.  Cumhuriyet Halk Partisi Belediye Meclis üyeleri de Efes Selçuklu vatandaşlarla sohbet ederek partileri ve Filiz Başkan için destek istediler