Denizli’de Çameli Belediyesi’nin düzenlediği 100. Yıl Halı Saha Turnuvası çerçevesinde yeşil sahada karşılaşan takımlar, kardeşlik ve dostluk içerisinde ter döktü.
![](https://www.egeyonhaber.com/wp-content/uploads/2023/09/AW026559_06-1024x460.jpg)
Çameli Belediye Başkanlığı tarafından “Çameli Belediyesi 100. Yıl Halı Saha Turnuvası” etkinliği düzenlendi. Turnuva fikstüründe ilk takımlar karşı karşıya geldi ve 3 maç yapıldı. Maçta karşılaşan takımlar; Orman İşletme 4-1 Güzelyurt Spor, Çameli United FC 7-8 Cenk Market, Fatih Emlak Spor 8-3 Çamlıbel SK sonuçları ile maçlar sona erdi. Dostluk ve kardeşlik çerçevesinde geçen maçlarda çekişmeli ve rekabetin olduğu sahnelerde oldu. Maçların Pazartesi günü gerçekleşmesi devam edecek.
![](https://www.egeyonhaber.com/wp-content/uploads/2023/09/AW026559_05-1024x460.jpg)