Egeyön Haber

Çamelili Gençler Kırkpınar’a Hazırlanıyor

Denizli’de gerçekleştirilen Gençler B Kategorisi Liseler Arası Güreş Turnuvası’nda Çamelili gençler büyük başarı elde etti. Çamelili gençler yarışmada 2 güreşçi 2.’lik elde ederek Şubat ayında Bölge Maçlarına çıkmaya hak kazandılar.

Ata sporu güreşi sevdirmek ve gelecek nesillerde yeni başpehlivanlar çıkarmak için Çameli Belediyesi Güreş takımı Denizli’de il birinciliği için yarıştı. Çameli Belediyesi güreş takımından 9 sporcu  Denizli’de Arslan Güngör Spor Salonunda Denizli’deki  Gençler B Kategorisi Liseler arası Denizli İl Birinciliği için 9 güreşçimiz yarıştı. Turnuvada 2 güreşçi  2.’lik elde ederek Şubat ayında Bölge Maçlarına çıkmaya hak kazandılar.

“Geleceğin başpehlivanlarını yetiştiriyoruz”

Çameli Belediye Başkanı Cengiz Arslan Çameli Belediyesi güreş takımının  olması ilçede yaşayan gençleri heyecanlandırdı. Takıma girebilmek için gençler bizlere başvuruyor. Kurduğumuz takımda geleceğin başpehlivanları yetişecek. Çameli  Belediyesi tarafından yaptığımız sportif faaliyetlerde tek amacımız gençlerimizi kötü alışkanlıklardan uzak tutmak ve onların gelecekte başarılı birer profesyoneller olmalarını sağlamaktır. Bizler bu projede üzerimize düşen ne varsa yapmaya hazırız” dedi.Geleceğimizin Kırkpınar Güreşçilerini yetiştiriyoruz dedi.


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ