Ana Sayfa Arama Galeri Video
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Cemar Mermer ve Traverten sektörde bir kez daha zirvede

REY MEDYA TARAFINDAN İŞ DÜNYASININ EN İYİLERİNİ BİR ARAYA GETİRME AMACIYLA DÜZENLENEN ‘ULUSLARARASI MARKA VE PRESTİJ ÖDÜLLERİ’ TÖRENİNDE KULA’DAN DÜNYANIN DÖRT BİR YANINA İHRACAT YAPARAK ÜLKE EKONOMİSİNE BÜYÜK KATKI SAĞLAYAN CEMAR MERMER VE TRAVERTEN, ‘YILIN LİDER DOĞALTAŞ ÜRETİM VE İHRACAT FİRMASI’ ÖDÜLÜNE LAYIK GÖRÜLDÜ.

REY MEDYA TARAFINDAN İŞ

Rey Medya tarafından iş dünyasının en iyilerini bir araya getirme amacıyla düzenlenen ‘Uluslararası Marka ve Prestij Ödülleri’ töreninde Kula’dan dünyanın dört bir yanına ihracat yaparak ülke ekonomisine büyük katkı sağlayan Cemar Mermer ve Traverten, ‘Yılın Lider Doğaltaş Üretim ve İhracat Firması’ ödülüne layık görüldü. Bu başarılı ödülü, firmanın Genel Müdürü Yusuf Yalçın, ünlü oyuncu ve sunucu Ece Erken’in elinden aldı.

İhracat ve istihdam odaklı çalışmalarıyla sektörde öncü firmalar arasında yer alan Cemar Mermer ve Traverten, bir başarıya daha imza attı. Kula’dan dünyanın dört bir yanına ihracat yaparak uluslararası pazarda önemli bir söz sahibi olan Cemar Mermer ve Traverten, Rey Medya tarafından marka algısını güçlendirmek, liderleri ve inovasyonu ödüllendirmek ve iş dünyasının en iyilerini bir araya getirmek için düzenlenen “Uluslararası Marka ve Prestij Ödülleri” töreninde “Yılın Lider Doğaltaş Üretim ve İhracat Firması” ödülüne layık görüldü. Göreve geldiği günden bugüne kadar başarı üstüne başarı ekleyerek firmanın büyümesinde büyük rol alan firmanın Genel Müdürü Yusuf Yalçın, bu başarılı ödülü ünlü oyuncu ve sunucu Ece Erken’in elinden aldı.

500’ü aşkın kadrosuyla 40’tan fazla ülkeye ihracat yaparak ülke ekonomisine sağladığı katkıların yanı sıra sektörün de nabzını tutmaya devam ettiklerini dile getiren Cemar Mermer ve Traverten Genel Müdürü Yusuf Yalçın, bu başarıda emeği olan ekip arkadaşlarına teşekkür ederek; “ Rey Medya’nın düzenlediği “Uluslararası Marka ve Prestij ödülleri” programına katıldık. Bilişim Müdürümüz Salim Pehlivan bey ve basın danışmanımız Hasan Yiğen bey ile birlikte katıldığımız programda Cemar Traverten&Marble olarak “Yılın Lider Doğaltaş Üretim ve İhracat Firması” ödülünü almış olmanın gururunu yaşadık. Yönetim Kurulu Başkanımız Ahmet Öksüz’ün önderliğindeki 500 kişilik dev ekibimizin her bir ferdinin emeğine sağlık diyor, Allah nazardan korusun ve başarılarımızın daim olmasını Cenab-ı Allah’tan diliyorum” ifadelerini kullandı.