Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
°C

Denizli SMMMO Seçime Gidiyor.. İşte Listeler!

Denizli Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası’nda 23. Olağan Genel Kurul Heyecanı başladı. Genel Kurulu’un ilk gününde 6 listenin başkan adayları konuşmalarını gerçekleştirdi. 26 Mayıs Pazar günü seçim gerçekleşecek. İŞTE LİSTELER…

Denizli SMMMO Seçime Gidiyor.. İşte Listeler!

Denizli Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası’nda 23. Olağan Genel Kurul bugün Merkezefendi Kongre Merkezi(MKM)’nde başladı. 6 liste ile gerçeleşecek genel kurulda Bağımsız Meslek Grubu, Birlik Dayanışma Grubu, Meslekte Erdem Grubu, Mesleki Çalışma Grubu, Değişim Grubu, Meslekte Birlik Grubu yarışacak. Gruplar MKM’de gerçekleştirilen genel kurulunun ilk gününde konuşmalarını yaparak üyelere projelerini ve düşüncelerini anlattılar.

 

26 Mayıs Pazar günü gerçekleşecek seçim Denizli Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası’nda 08:00 ile 17:00 saatleri arasında gerçekleşecek.

HABER:ORAL CAN TATAR

İŞTE SEÇİME KATILACAK 6 LİSTE(YEDEK ÜYELERE FOTOĞRAFLARDA ULAŞABİLİRSİNİZ)

BAĞIMSIZ MESLEK GRUBU

YÖNETİM KURULU ADAYLARI

1-ALİ OSMAN HORZUM
2-MUSTAFA ÇAKMAK
3-NURİ KARAKUŞ
4-SAMİ ÖZER
5-GÖKHAN YURDAGÜL
6-MEHMET AHİLİK

DİSİPLİN KURULU

1-OSMAN ERDEMİR
2-YUNUS AKAGÜNDÜZ
3-YEŞİM BUHURCU
4-YUSUF ORUÇ
5-MURAT SEÇEN

DENETLEME KURULU

1-ENGİN TOKDEMİR
2-YALÇIN CAVE
3-NAFİZE BESLER URKAY

MESLEKİ ÇALIŞMA GRUBU

YÖNETİM KURULU ADAYLARI

1-AKİF ÜNAL
2-AYKUT YILDIRIM
3-EMİNE KARAMAN
4-DEVRİM EKİNCİ
5-SAFİYE BAYRAKTAR
6-ERDAL YAZICI
7-BUĞRA KOCATÜRK

DİSİPLİN KURULU

1-OSMAN ŞAHİN
2-FERİDE SERİNKAN
3-ALİ YÜKSEL
4-MEHMET AKYOL
5-MURAT KARCI

DENETLEME KURULU

1-HÜSEYİN TAMER AKYIL
3-ORHAN GÜN
3-ATİLA AKŞİT

MESLEKTE ERDEM GRUBU

YÖNETİM KURULU ADAYLARI

1-GÖKHAN DİKMEN
2-HAKAN CENGİZ
3-ÖZLEM SAVİ AKGÜN
4-MEHMET BAŞKAYA
5-İSTEMİHAN ULUKUŞ
6-MURAT GÜNAY
7-ALPER CEMAL EKİZ

DİSİPLİN KURULU

1-ÖZGÜN KARAMİL
2-FATİH ŞAŞMAZ
3-DUYGU TEPECİK AKÖZ
4-MUSTAFA UYSAL
5-ŞENAY KAPLAN ESEN

DENETLEME

1-HATİCE ŞAHİN
2-FATİH SANDIRAZ
3-HAMDİ ALBAŞ

BİRLİK DAYANIŞMA GRUBU

YÖNETİM KURULU ADAYLARI

1-ADNAN SELÇUK
2-MEHMET SARIGÖL
3-SELİM SUAT TİYEKLİ
4-DEMET ATİLLA
5-MEHMET İLHAN
6-AYŞEN IŞIK SARICA
7-ÖZGÜR ORANLI

DİSİPLİN KURULU

1-İBRAHİM SERT
2-FATOŞ AYTEKİN
3-İLKER ÇOKAK
4-İLKNUR GÖÇTÜ
5-MEHMET DEDE ERYILMAZ

DENETLEME KURULU

1-FİRDEVS SEDEF
2-BAYRAM KALAK
3-KERİM SAPMAZ

MESLEKTE BİRLİK GRUBU

YÖNETİM KURULU ADAYLARI

1-HÜSEYİN BAYRAMOĞLU
2-OSMAN TÜRK
3-MEHTAP CAN
4-ÜNAL ARAS
5-CEM FENERCİOĞLU
6-YÜKSEL SÜRÜCÜOĞLU
7-NURGÜL KAYA

DİSİPLİN KURULU

1-ALİ AVCI
2-İBRAHİM APALI
3-TÜLAY ÇİFTÇİ
4-ÖZKAN KARAAĞAÇ
5-OĞUZ KATKICI

DENETLEME KURULU

1-MEHMET BAYRAM KOÇ
2-ÖZTEKİN ÖZDEMİR
2-YUNUS EFE GÜZ

DEĞİŞİM GRUBU

YÖNETİM KURULU ADAYLARI

1-NECDET BARAN
2-FERDİ ARSLANYOLU
3-SEVİM YILDIRIM
4-FAZLI GÜRCAN
5-UĞUR SÜREN
6-FATMA TOKUR
7-YILDIRIM ŞİMŞEK

DİSİPLİN KURULU

1-MEHMET YAHYA KARAKILIÇ
2-AVNİ SEMERCİ
3-İSMAİL ŞENAY
4-AYŞEGÜL BERBER ÇİL
5-ALİ ERKAN

DENETLEME KURULU

1-İSMAİL SARIOĞLU
2-NEZAHAT TANIŞIK
3-SEDAT SARI

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.