Ana Sayfa Arama Galeri Video
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Denizli’de AK Parti’den CHP’ye iadei ziyaret

AK PARTİ DENİZLİ İL BAŞKANI YÜCEL GÜNGÖR, CHP DENİZLİ İL BAŞKANLIĞINA İADEİ ZİYARETTE BULUNDU. CHP DENİZLİ İL BAŞKANI ALİ OSMAN HORZUM, SİYASETTE İLETİŞİM KANALLARININ AÇIK KALMASININ HALKIN YARARINA OLDUĞUNU BELİRTTİ.

AK PARTİ DENİZLİ İL

AK Parti Denizli İl Başkanı Yücel Güngör, CHP Denizli İl Başkanlığına iadei ziyarette bulundu. CHP Denizli İl Başkanı Ali Osman Horzum, siyasette iletişim kanallarının açık kalmasının halkın yararına olduğunu belirtti.

Adalet ve Kalkınma Partisi İl Başkanı Yücel Güngör, parti yöneticileri ile birlikte CHP Denizli İl Başkanlığına iadei ziyaret gerçekleştirdi. CHP Denizli İl Başkanı Ali Osman Horzum, misafirlerini Gazi Bulvarındaki CHP Denizli İl Başkanlığı binası girişinde karşıladı. Horzum, partisine iadei ziyarette bulunan AK Partili konuklarını CHP İl Başkanlığı makamında ağırladı.

Horzum, ziyaretle ilgili sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Adalet ve Kalkınma Partisi İl Başkanı Yücel Güngör ve yönetimine nazik ziyaretleri için teşekkür ederiz. Siyasette partilerin birbirlerini eleştirmesi en doğal haldir ancak iletişim kanallarının açık kalması şüphesiz ki halkın yararınadır. Adalet ve Kalkınma Partisi’nin, İl Başkanlığımıza yaptığı iadeiziyaret bu anlamda önemlidir. Siyaset toplumun faydasına yapılan bir icraattır” ifadelerini kullandı.