TFF 2. Lig Kırmızı Grup takımlarından Denizlispor, 21. hafta maçında konuk olduğu Karaman FK’ya 1-0 mağlup olarak, haftayı puansız kapattı. Maçın tek golü 81’de Alper’den geldi. Horoz 19 puanla 16. sırada kaldı.
![](https://www.egeyonhaber.com/wp-content/uploads/2024/01/AW124886_01-1024x682.jpg)
TFF 2. Lig Kırmızı Grup takımlarından Denizlispor, 21. hafta maçında konuk olduğu Karaman FK’ya 1-0 mağlup olarak, haftayı puansız kapattı. Maçın tek golü 81’de Alper’den geldi. Horoz 19 puanla 16. sırada kaldı.