Egeyön Haber

Denizlispor yeni başkanı Mehmet Uz’un ilk icraatı engelleri kaldırmak oldu!

Denizlispor’un yeni başkanı Mehmet Uz, ilk icraatını gerçekleştirdi. Uz, Ali Çetin döneminde yoğun eleştiriler üzerine sosyal medya platformlarında kapatılan yorumların açılması talimatını verdi. Uz’un kararı taraftar tarafından takdirle karşılandı.

Denizlispor’da dün gerçekleştirilen Olağanüstü Seçimli Genel Kurulu’nda tek liste olarak gidilen seçimde Mehmet Uz yeşil siyahlı kulübün yeni başkanı oldu. Uz, yaptığı konuşmada kulübü, sportif, mali ve yönetim anlamında iyi bir yere getirmeyi hedeflediklerini belirterek, şunları kaydetti: “Benim gibi kulübümüze gönül vermiş taraftarımızın ve arkadaşlarımın ısrarı üzerine aday olmaya karar verdim. Camia olarak eski, yeni yönetim demeden kenetlenirsek birlikte başarıya ulaşır, yarınlara umutla bakabiliriz. Eğer genel kurulumuzun saygın delegeleri yönetici arkadaşlarımın gayret ve katkıları, taraftarımız, teknik ekibimiz ve sporcu kardeşlerimizle zoru başaracağımıza inanıyorum. Değerli arkadaşlar, ben birçok kurumda görev aldım ama hiçbir zaman göreve talip olmadım, göreve getirildim. Hepsinde de başarılı oldum ve misyonumu tamamlayınca koltuktan kalkmasını bildim. Arkadaşlar insanların yaptıkları, yapacaklarının teminatıdır. Bu önemli görev de kavgasız, dostça, birbirimize kenetlenerek kulübü yarınlara hazırlayacak ve yarınlar geldiğinde de yerimizi teslim edeceğimiz arkadaşımıza pırıl pırıl bir kulüp teslim edeceğim” dedi.

ENGELLERİ KALDIRDI

Yeni başkan Mehmet Uz’un ilk icraatı ise taraftarlar tarafından takdirle karşılandı. . Uz, Ali Çetin döneminde yoğun eleştiriler üzerine sosyal medya platformlarında kapatılan yorumların açılması talimatını verdi. Kulüpten yapılan açıklamada;“Taraftarlarımız ile aramızdaki tüm engelleri kaldırdık. Daha şeffaf ve daha güçlü bir Denizlispor için size ihtiyacımız var. Küfür ve hakaret içermeyen yorumlarınızı bekliyoruz”ifadeleri kullanıldı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ