İzmir Büyükşehir Belediyesi Egemenlik Evi Çetin Emeç Sanat Galerisi’nde doğa, kent ve sanat konulu resim sergisi kentlilerin beğenisine sunuldu.
![](https://www.egeyonhaber.com/wp-content/uploads/2024/05/03.05.2024_fdbfff80-89eb-4597-81de-519dad767e50.webp)
30 Mayıs tarihine kadar ziyarete açık olacak serginin küratörlüğünü Zehra Çiçek ve Nuri Aslan üstlenirken, serginin sanatçıları 36 eseri 6 ay kadar kısa bir sürede hazırladı.
![](https://www.egeyonhaber.com/wp-content/uploads/2024/05/03.05.2024_46e17a43-9899-4fed-b0fb-8904c8257293.webp)
Doğa Kent Sanat Karma Sergisi’nin açılışında konuşan küratör Zehra Çiçek, “Çok güzel bir sergi oldu. Katılımcı sanatçılara ve İzmir Büyükşehir Belediyesi’ne teşekkür ediyorum. Sergimizin devamı gelecek” dedi.
![](https://www.egeyonhaber.com/wp-content/uploads/2024/05/03.05.2024_e32046d3-4efa-4a9c-81ff-6c4908a141b2.webp)
Doğa Kent Sanat Karma Sergisi sulu boya, yağlı boya, özgün baskı, akrilik ve karışık teknikten oluşuyor. Sergi hafta içi 10.00 ile 17.00, hafta sonu ise sat 11.00-18.00 saatleri arasında ziyaret edilebilecek.
![](https://www.egeyonhaber.com/wp-content/uploads/2024/05/03.05.2024_cff709ef-5507-47d1-a471-f91576386261.webp)
![](https://www.egeyonhaber.com/wp-content/uploads/2024/05/03.05.2024_bc1500ce-48a7-4b16-949a-11fa64c740a0.webp)
![](https://www.egeyonhaber.com/wp-content/uploads/2024/05/03.05.2024_3da4aea6-a955-4cf1-a376-2d352e6369c1.webp)
![](https://www.egeyonhaber.com/wp-content/uploads/2024/05/03.05.2024_3e2ff852-9759-4c6f-b235-e25a663ec51b.webp)
![](https://www.egeyonhaber.com/wp-content/uploads/2024/05/03.05.2024_5c954926-7c1c-42a6-8f0c-2bbb4c92eccf.webp)