Ana Sayfa Arama Galeri Video
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Efeler Belediyesi Gündüz Bakım Evi ücretlerinde değişiklik yapıldı

EFELER BELEDİYESİ MAYIS AYI BELEDİYE MECLİS TOPLANTISI’NDA BELEDİYEYE AİT GÜNDÜZ BAKIM EVLERİ ÜCRETLERİNDE DEĞİŞİKLİK YAPILDI. GÜNDÜZ BAKIM EVLERİNDE UYGULANACAK EN DÜŞÜK FİYAT 7 BİN TL, EN YÜKSEK FİYAT İSE 8 BİN TL OLURKEN FİYAT DEĞİŞİKLİĞİ MECLİSTE OY ÇOKLUĞU İLE KABUL EDİLDİ.

EFELER BELEDİYESİ MAYIS AYI

Efeler Belediyesi Mayıs ayı Belediye Meclis Toplantısı’nda belediyeye ait Gündüz Bakım Evleri ücretlerinde değişiklik yapıldı. Gündüz bakım evlerinde uygulanacak en düşük fiyat 7 bin TL, en yüksek fiyat ise 8 bin TL olurken fiyat değişikliği mecliste oy çokluğu ile kabul edildi.

Efeler Belediyesi Mayıs ayı Belediye Meclis Toplantısı gerçekleştirildi. Belediye meclis salonunda gerçekleştirilen toplantıya Efeler Belediye Başkanı Anıl Yetişkin başkanlık etti. Belediye meclisinde Efeler Belediyesine ait gündüz bakım evlerinin ücretlerinde değişikliğe gidildi. Ücret değişikliği MHP grubunun ret oyuna karşılık CHP’li üyelerin oyları ile oy çokluğu ile kabul edildi. Yapılan değişikliğe göre ücretler KDV hariç Ata Mahallesi Çocuk Gündüz Bakımevi 7 bin TL, Adnan Menderes Mahallesi Çocuk Gündüz Bakımevi 8 bin TL, Mimar Sinan Mahallesi Çocuk Gündüz Bakımevi 8 bin TL, Adnan Menderes Mahallesi Çocuk Gündüz Bakımevi 8 bin TL, Kurtuluş Mahallesi Çocuk Gündüz Bakımevi 8 bin TL olarak belirlendi.