Ana Sayfa Arama Galeri Video
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Ege Cup başlıyor

Basketbol Süper Ligi ekiplerinden

Basketbol Süper Ligi ekiplerinden Aliağa Petkimspor’un ev sahipliği yapacağı Ege Cup 2023 yarın başlıyor. Turnuvada Bahçeşehir Koleji, Manisa Büyükşehir B.B ve Merkezefendi Bld. Basket yer alacak.

İzmir’in basketboldaki temsilcilerinden Aliağa Petkimspor, yeni sezon öncesinde basketbol turnuvası düzenliyor. Petkimspor’un ev sahipliğinde geçecek olan Ege Cup 2023’de Bahçeşehir Koleji, Manisa Büyükşehir B.B ve Merkezefendi Belediyesi mücadele edecek. Yarın başlayacak olan turnuvanın açılış maçlarında saat 15.30’da Merkezefendi Belediyesi – Bahçeşehir Koleji, saat 18.00’de ise Petkimspor – Manisa Büyükşehir B.B kozlarını Aliağa Bld. Spor Salonu’nda paylaşacak.

BASKETBOL SÜPER LİGİ EKİPLERİNDEN ALİAĞA PETKİMSPOR’UN EV SAHİPLİĞİ YAPACAĞI EGE CUP 2023 YARIN BAŞLIYOR. TURNUVADA BAHÇEŞEHİR KOLEJİ, MANİSA BÜYÜKŞEHİR B.B VE YUKATEL MERKEZEFENDİ BLD. BASKET YER ALACAK. (HASAN İNCE/İZMİR-İHA) Basketbol Süper Ligi ekiplerinden Aliağa Petkimspor’un ev sahipliği yapacağı Ege Cup 2023 yarın başlıyor. Turnuvada Bahçeşehir Koleji, Manisa Büyükşehir B.B ve Merkezefendi Bld. Basket yer alacak.