Ana Sayfa Arama Galeri Video
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Ege Üniversitesi ailesi bayramlaştı

Ege Üniversitesinde yaklaşan Kurban Bayramı dolayısıyla bayramlaşma töreni düzenlendi.

Ege Üniversitesinde yaklaşan Kurban

Ege Üniversitesi Rektörlüğü bahçesinde gerçekleştirilen programa Rektör Prof. Dr. Necdet Budak’ın yanı sıra üniversite üst yönetimi, senato üyeler, idari ve akademik çalışanlar katıldı.

Yürütülen çift diploma programının mezuniyet töreni için Ege Üniversitesinde bulunan Azerbaycan Devlet Tarım Üniversitesi Rektörü Doç. Dr. Zafer Gurbanov ve üniversite heyeti de bayramlaşma töreninde yerini aldı.

Ege Üniversitesi mensuplarının Kurban Bayramı’nı kutlayan Rektör Prof. Dr. Necdet Budak, “Bayramlar, milli ve manevi duyguların öne çıktığı günlerdir. Hep birlikte çalışarak elde ettiğimiz başarılar neticesinde Türkiye’nin en huzurlu üniversitelerinden birisi olduk. Tüm çalışanlarımızla birlik-beraberlik içerisinde gerçekleştirdiğimiz uluslararasılaşma, dijitalleşme, araştırma üniversitesi olma ve tam akreditasyon gibi başarılardan dolayı son derece gurur duyuyorum. Önümüzdeki süreçte de bu başarılarımıza yenilerini eklemeyi sürdüreceğiz.  ‘Ege’ye Vefa’ duyduğumuz bu dönemde, üniversitemizi daha güçlü ve saygın bilim yuvası haline getirmek için var gücüyle çalışan değerli Ege Üniversitesi ailesinin mübarek Kurban Bayramı’nı en kalbî duygularımla kutluyorum. Sevdiklerinizle mutlu bir bayram geçirmenizi temenni ediyorum” diye konuştu.

Rektör Prof. Dr. Budak, tören öncesinde idari ve akademik birimleri gezerek personelle bayramlaştı.