Egeli Belediye Başkanları En Başarılı Belediye Başkanları Listesi’ne Damga Vurdu

Egeli Belediye Başkanları En Başarılı Belediye Başkanları Listesi’ne Damga Vurdu
Yayınlama: 28.03.2018
A+
A-

Gezici Araştırma Şirketi’nin 8 bin 762 kişi ile görüşerek en başarılı büyükşehir ve ilçe belediye başkanlarını belirledi. Ege bölgesi il ve ilçe belediye başkanları listeye damgasını vurdu. 

Yapılan anket çalışmasıan göre Büyükşehir Belediyesi kategorilerinde ilk sırayı Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün alırken, Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu ikinci sırada yer aldı. İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu ise listede 5. sırada kendine yer buldu. İlçe kategorisinde ise Muğla’dan Bodrum Belediye Bakanı Mehmet Kocadon ikinci sırada yer alırken, Buca Belediye Başkanı Levent Priştina üçüncü, Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila dördüncü sırada yer aldı. Denizli’den Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu aldığı yüzde 50.7 oyla 13. sırada yer aldı. Başkan Subaşıoğlu aldığı oyla Denizli’de en başarılı belediye başkanı oldu.

Denizli’deki En Başarı Başkan Subaşıoğlu

Gezici Araştırma Şirketi’nin 16-23 Şubat 2018 tarihleri arasında Türkiye genelinde yaptığı araştırmaya göre, en başarılı büyükşehir ve ilçe belediye başkanları belirlendi. Listeye Egeli belediye başkanları damga vururken, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan büyükşehir kategorisinde aldığı yüde 38.9 oyla 27.sırada yer alırken, ilçe kategorisinde Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu aldığı yüzde 50.7 oyla 13. sırada yer aldı. Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu bu sıralama ile Denizli’deki en başarı belediye başkanı oldu.

Büyükşehir’de Manisa, İlçede Çukurova 1. oldu

Araştırmada Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’ın 27.sırada yer aldığı listede Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün 1. oldu.Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu’nun 13. sırada yer aldığı liste Adana Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin’in yüzde 64.4’lük oyla 1. oldu.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.