Ana Sayfa Arama Galeri Video
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

EKREM BAŞER, MERKEZFENDİ’DE ÇALIŞAN ANNELERİN KREŞ SORUNU ÇÖZÜLECEK

Cumhur İttifakı’nın Merkezefendi Belediye

Cumhur İttifakı’nın Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Ekrem Başer, çalışan annelerin kanayan yarası kreş ve gündüz bakım evleri sorununu çözecek projeleri hayata geçirecek. İlçenin pek çok noktasına Merkezefendi Belediyesi kreşleri kurulucak.

Sürekli artan nüfusuyla Denizli’nin en kalabalık yerleşkelerinden biri haline gelen Merkezefendi’de genç aile sayısı pekçok ilçeye göre oldukça fazla. Özellikle çalışan annelerin çocukları için doğan kreş ihtiyacı arzın çok çok üzerinde.

Saha çalışmalarında bu eksiği tespit eden Cumhur İttifakı Adayı Ekrem Başer ve ekibi, çalışan annelerin en büyük ihtiyaçlarından birini gidermek için kolları sıvadı. Başer döneminde ilçede çok sayıda kreş ve gündüz bakım evi açılacak. Merkezefendi Belediyesi kreşleri, ailelerin küçük yaştaki çocuklarını güvenle emanet edecekleri kriterlerle inşa edilecek.

Uzman eğitmenlerin ve personelin görev yapacağı kreşler, modern mimari yapılarıyla da kentin dokusuna renkli dokunuşlar yapacak. Yeni nesil özellikleriyle dikkat çekecek bu kreşler, teknolojik donanımlarıyla da fark yaratacak.