Erol Atmaca ve Emre Yiğit Atmaca’nın katiline yardım eden şahıs gözaltına alındı!

Muğla’nın Menteşe ilçesinde meydana gelen baba ve oğul cinayetinde yeni gelişme yaşandı. Baba Erol Atmaca ve oğlu Emre Yiğit Atmaca’yı evlerinin önünde öldüren katil zanlısına yardım ettiği iddia edilen M.D jandarma ekipleri tarafından adliyeye sevk edildi.

Erol Atmaca ve Emre Yiğit Atmaca’nın katiline yardım eden şahıs gözaltına alındı!

Muğla’nın Menteşe ilçesi kırsal Zeytinköy Mahallesi’nde baba ve oğlu otomatik tüfek ile öldürdükten sonra firar eden katil zanlısının yakalanması için jandarma ekipleri tarafından başlatılan çalışmalar devam ediyor. Zeytinköy Mahallesi Gökçebelen Mevkiinde baba Erol Atmaca ve oğlu Emre Yiğit Atmaca evlerinin önünde ölü bulunmuştu. Cinayetin Memduh D. tarafından işlendiği ileri sürülürken, şahıs iki gündür aranıyor.
Çalışmalar kapsamında her yerde aranan Memduh D. ‘ye yardım ve yataklık yaptığı iddiası ile gözaltına alınan şüphelinin arkadaşı M.D. jandarma ekipleri tarafından adliyeye sevk edildi.

Katil zanlısı 100 komando ve drone ile aranıyor

Muğla’nın Menteşe ilçesi kırsal Zeytinköy Mahallesi’nde baba ve oğlu otomatik tüfek ile öldürdükten sonra firar eden katil zanlısının yakalanması için jandarma ekipleri tarafından başlatılan çalışmalar devam ediyor.

Zeytinköy Mahallesi Gökçebelen Mahallesi’nde baba Erol Atmaca ve oğlu Emre Yiğit Atmaca evlerinin önünde ölü bulunmuştu. Cinayetin komşusu olan M.D. tarafından işlendiği ileri sürülürken, M.D. iki gündür aranıyor.
Menteşe İlçe Jandarma Komutanlığı ve Komando Birliğinden 100 personel, iz takip köpekleri ve drone ile dağlık alanda arama çalışması devam eden katil zanlısı M.D.’nin yakalanması için ekipler seferber oldu. Dağlık bölgelerdeki ahşap baraka, metruk binalar, mağaralar ve saklanabileceği tüm alanlar jandarma ve komando ekipleri tarafından taranıyor.
Dün sabah saatlerinden itibaren devam eden katil zanlısının yakalanmasına ilişkin çalışmalar kapsamında yardım ve yataklık ettiği ileri sürülen bir kişi jandarma ekipleri tarafından gözaltına alınmıştı.

Yayınlama: 09.04.2021
A+
A-
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.