Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

ERTEMUR: “YAPILMAYAN PROJELER ARTIK TUTMAZ, HEMŞERİLERİM DE BU VAATLERİ YUTMAZ!”

Bu haberin fotoğrafı yok

Cumhuriyet Halk Partisi Pamukkale Belediye Başkan Adayı Ali Rıza Ertemur, kurulduğu günden bugüne aynı anlayış ile yönetilen Pamukkale’nin hizmetsiz kaldığını söyledi. Ertemur; “10 yıldır hizmet almayan Pamukkale ile karşı karşıyayız. Şimdi seçim yaklaştı. Vatandaşımıza söz verilen ama yapılmayan projeler artık tutmaz, hemşerilerim de bu vaatleri yutmaz!” dedi.

CHP Pamukkale Belediye Başkan Adayı Ali Rıza Ertemur, gündeme dair değerlendirmelerde bulundu. Çalışmalarında enerjisini vatandaşın güveninden aldığını belirten Ertemur, Pamukkale halkının hizmet yoksunluğunun dayanılmaz duruma geldiğinin altını çizdi. Ertemur, Pamukkale’nin değişim istediğini vurguladı.

“PAMUKKALE’NİN MAKUS TALİHİNİ DEĞİŞTİRECEĞİZ”

Ertemur; “Denizli’mizin merkez ilçesinden biri olan Pamukkale kurulduğu günden bugüne hizmet almadı. Her seçim döneminde onlarca proje vaat edildi, ancak iş icraate gelince hemşerilerimizin yine umutları boşa çıktı. Yapmadılar, yapamadılar! Halka dokunmak bir yana, halktan giderek uzaklaşan bir anlayış ile yönetildi güzel memleketimiz. Bırakın büyük projeleri, belediyenin asli görevi olan üst yapı çalışmalarını dahi yapamayacak bir duruma getirdiler. Vatandaşlarımız sokaklarda tozun, çamurun içinde dolaşıyor. Vatandaşlarımızı hem belediyecilik çalışmaları hem de sosyal projelerle desteklemekten uzaklar” dedi.

“PAMUKKALELİ VATANDAŞIMIZ OYUNA GELMEYECEK”

Mevcut siyasi anlayışın yeniden Pamukkale’ye talip olmasını anlamlandıramadığını belirten Ertemur; “10 yıl geride kalmış ve Pamukkale bir adım ileri gidememiş. Bazı projelere başlanmış ama yarım kalmış, bazılarına söz verilip başlanmamış bile. Mevcut siyasi anlayışın adayı şimdi yeni projeler vaadi ile Pamukkale’yi istiyor. 10 yıldır hizmetten yoksun Pamukkaleli vatandaşımız bu oyuna gelmeyecek. Vatandaşımıza söz verilen ama yapılmayan projeler artık tutmaz, hemşerilerim de bu vaatleri yutmaz!” dedi.

“PAMUKKALEMİZİ TALAN ETTİLER!”

Ertemur; “2019 yılında 66 proje vaadi ile yola çıktılar. Bugüne geldiğimizde projelerin 3’te 1’i bile tamamlanmamış. Bırakın yeni projeleri, mevcut dokuya bile zarar verdiler. Doğayı, yolları, sosyal yaşamı, bütçeyi talan ettiler! Pamukkale’mizde üst yapıdan alt yapıya, spordan sanata, belediyeciliğin temel hizmetlerine kadar hiçbir şey yapılmadı. Biz bu anlayışı değiştirmek için yola çıktık. Gönüller birleşecek, Pamukkale değişecek” dedi.