Ana Sayfa Arama Galeri Video
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Gediz Ilıca’da alt yapı çalışmaları

ILICA TATİL KÖYÜNDE ÇALIŞMALAR KURBAN BAYRAMINA YETİŞTİRİLMEK YOĞUN ÇABA HARCANIYOR

ILICA TATİL KÖYÜNDE ÇALIŞMALAR

Kütahya’nın Gediz ilçesinde, bölgenin en önemli turizm merkezlerinden birisi olan Ilıca Termal Tatil Köyünde yapım çalışmaları devam ediyor.

Göreve geldiği günden bu yana Ilıca bölgesine ayrı bir önem gösteren Belediye Başkanı Necdet Akel, her fırsatta Ilıca Termal Turizm Tatil Köyüne giderek çalışmalar hakkında bilgi alıyor.

Devam eden Peyzaj çalışmaları, özel banyolar, yapılan apartların çevre düzenlemesi, yeni köprü ile apartların arasında yapılan köprü bağlantı çalışmaları Kurban Bayramına yetiştirilmesi için yoğun çaba sarf ediliyor.

Bu çerçevede bölgenin önemli turizm ve termal turizm merkezlerinden biri olan Ilıca Termal Tatil Köyü’nde yapılan çalışmaları yakından takip eden Başkan Akel, beraberindeki heyetle birlikte bölgedeki çalışmaları yerinde gözlemledi.

Ilıca Termal Tatil Köyü’nün sadece Gediz’e değil, bölgeye de önemli bir turizm ve ekonomik canlılık getireceğini belirten Başkan Akel; “Ilıca Termal Tatil Köyü’ndeki eksikliklerin tamamlanmasıyla birlikte bölgenin termal turizmde önemli bir merkez haline gelmesini hedefliyoruz. Böylelikle bölgeye olan ziyaretçi akınının artması ve ekonomik anlamda ilçemize olumlu katkılar sağlaması için çalışmalarımıza devam ediyoruz” dedi.