Ana Sayfa Arama Galeri Video
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Grup Nara’nın ‘Ne Olur Gitme’ şarkısı müzisyen kardeşi ile yeniden hayat buldu

Bir dönem Türkiye’de müzik listelerinde adından sıkça söz ettiren ve Denizlili Halil Erten tarafından kurulan Grup Nara’nın ‘Ne olur gitme’ şarkısı Erten’in kardeşi Mehmet Erten’in seslendirmesi ile yeniden hayat oldu. Denizli’de sesi ile ön plana çıkan Mehmet Erten, müzik hayatı ve yeni albümünü Egeyön Haber’e anlattı.

Bir dönem Türkiye’de müzik

Denizli’de mesleğinin yanında müzik hayatını da devam ettiren genç müzisyen Mehmet Erten, yeni albümü ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Denizli’de farklı mekanlarda sahne performansları ile kariyerine devam eden Mehmet Erten, 17 Ekim’de sözleri Grup Nara’nın kurucusu olan abisi Halil Erten’e ait ‘Ne Olur Gitme’ adlı şarkıyı yeniden seslendirdi. Egeyön Haber’e müzik kariyerini anlatan Erten, Ocak ayında çıkacak ikinci albümün de müjdesini verdi.

‘ABİMİN MİRASI İLE İLK ADIMIMI ATIYORUM’

Grup Nara’nın kurucusu ve solisti olan abisi Halil Erten sayesinde müzik hayatına girdiğinden söz eden Mehmet Erten,  “1992 yılında Denizli’de doğdum. Otomotiv sektörüne tamirci olarak meslek hayatıma başladım. Şu an müzik sektörde hizmet veren bir işletme sahibiyim. Müzik yolculuğuma Grup Nara’nın kurucusu ve solisti olan abim Halil Erten sayesinde başladım. Uzun yıllar onun yanında, müziğin içerisinde oldum. 2011 yılında abimin vefatının üzerine müziğe uzun bir süre ara verdim. 2021 yılında performans sahnelerinden gelen teklifler üzerine ve abime olan vefamdan ötürü müziği hayatıma tekrar aldım. Şu an bir yandan işletmemi yönetirken aynı zamanda sahne ve albüm çalışmalarımı yürütüyorum. Abim Halil ERTEN anısına müzik sektörüne abimin bana mirası olan Ne Olur Gitme şarkısı ile ilk adımımı atıyorum” dedi.

Mehmet Erten 28 Ocak’ta ikinci albümü olan ‘Papatya’nın çıkacağını söyledi.