Ana Sayfa Arama Galeri Video
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Hamileler gönül rahatlığıyla yüzebilir

DENİZLİ ÖZEL TEKDEN HASTANESİ KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM UZMANI DOÇ. DR. ÖMER DEMİRTAŞ HAMİLE KADINLARI YÜZMELERİNDE SAKINCA OLMADIĞINI BELİRTTİ. HAMİLELERİN GÖNÜL RAHATLIĞIYLA YÜZMELERİNİ SÖYLEDİ.

DENİZLİ ÖZEL TEKDEN HASTANESİ

Denizli Özel Tekden Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Doç. Dr. Ömer Demirtaş hamile kadınları yüzmelerinde sakınca olmadığını belirtti. Hamilelerin gönül rahatlığıyla yüzmelerini söyledi.

Denizli Özel Tekden Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Doç. Dr. Ömer Demirtaş, yüzmenin hamileler için en güzel sporlardan olduğunu belirtti. Yüzmenin hamile kişiyi yormadığını ve karın içi basıncı arttırmadığını ifade ederek hamile kişilerin yapabileceği en rahat ve sıkıntısız sporlardan birisi olduğunu vurguladı. Doç. Dr. Demirtaş havuzda yüzecek kişilerin havuz temizliğine dikkat etmeleri gerektiğini dikkat çekti.

Doç. Dr. Demirtaş sıcak havalarda yüzmek isteyen hamile kişilerin sıvı kaybına dikkat etmeleri konusunda da uyardı. Havuzdan çıktıklarında güneşe fazla mağdur kalmamalarını ve bol sıvı alımına dikkat etmelerini ifade etti.