Ana Sayfa Arama Galeri Video
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

İsmet İnönü MTAL atalarının izinde

MANİSA’NIN ŞEHZADELER İLÇESİNDEKİ İSMET İNÖNÜ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ’NİN 30 BAŞARILI ÖĞRENCİSİ MANİSA İL GENÇLİK VE SPOR MÜDÜRLÜĞÜ HİMAYESİNDE ŞEHZADELER GENÇLİK MERKEZİ TARAFINDAN ÇANAKKALE’DE TARİH VE MEDENİYET KAMPINA KATILDI.

MANİSA'NIN ŞEHZADELER İLÇESİNDEKİ İSMET

Manisa’nın Şehzadeler ilçesindeki İsmet İnönü Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin 30 başarılı öğrencisi Manisa İl Gençlik ve Spor Müdürlüğü himayesinde Şehzadeler Gençlik Merkezi tarafından Çanakkale’de Tarih ve Medeniyet Kampına katıldı.

Şehzadeler İsmet İnönü Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin derslerinde başarılı ve sosyal faaliyetlerde etkin 30 öğrencisi, 1-4 Temmuz tarihleri arasında Manisa Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünün himayesinde Çanakkale’de ’Tarih ve Medeniyet Kampına katıldı. Çanakkale Kampında 4 gün boyunca Eceabat Konukevinde kalan öğrenciler, gün içinde çeşitli aktivitelerin yanı sıra müzeler, siperler ve şehitlikleri ziyaret ederek dolu dolu Çanakkale Destanına yerinde tanıklık etti.

Öğrencilerinin 4 gün boyunca atalarının izinde Çanakkale’yi hissederek bilinçli bir şekilde ziyaret ettiğini kaydeden İsmet İnönü MTAL Müdürü Okan Şahin, Gençlik ve Spor Bakanlığı ile işbirliği içinde gerçekleşen gezi için Manisa Gençlik ve Spor İl Müdürü Yunus Öztürk’e, Manisa Gençlik Hizmetleri Müdürü Güler Tuğan’a ve Şehzadeler Gençlik Merkezi Müdürü Murat Aykılıç’a teşekkür etti.