Ana Sayfa Arama Galeri Video
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

İzmir Maratonunda Manisa’dan 3 fotoğraf ödül aldı

ERDEM ARİF YİĞİT ‘ATLET_8472’ ADLI FOTOĞRAFIYLA (FOTOĞRAFTAKİ), HAYATİ ADIGÜZEL ‘SICAK KALPLER’ FOTOĞRAFIYLA VE OKTAY KARADUMAN ‘START’ İSİMLİ FOTOĞRAFIYLA SERGİLEMEYE LAYIK GÖRÜLDÜ.

ERDEM ARİF YİĞİT 'ATLET_8472'

Bu yıl 4. kez yapılan İzmir Maratonunda çekilen fotoğrafların katıldığı yarışmada, Manisa’dan katılan 3 yarışmacının fotoğrafları sergilemeye layık görüldü.

İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından 21 Nisan 2024 tarihinde 4. kez “Maraton İzmir” isimli koşu yapıldı. “Sağlıklı ve Kaliteli Yaşam” sloganı ile yapılan “Maraton İzmir” teması altında 18-19-20-21 Nisan 2024 tarihleri arasında çekilmiş olan fotoğraflar yarıştı. Yarışmaya katılan 68 fotoğrafçının 327 fotoğrafından, 40 fotoğraf ödül ve sergilemeye değer bulunurken Manisa’dan katılan 3 yarışmacının fotoğrafları sergileme kazandı. Yarışmaya Manisa’dan katılan Erdem Arif Yiğit ’Atlet_8472’ adlı fotoğrafıyla, Hayati Adıgüzel ’Sıcak Kalpler’ fotoğrafıyla ve Oktay Karaduman ’Start’ isimli fotoğrafıyla sergilemeye layık görüldü. Yarışmanın ödül töreninin 19 Mayıs tarihinde yapılacağı öğrenildi.