Ana Sayfa Arama Galeri Video
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Jandarmadan tefecilere operasyon: 5 gözaltı

SARUHANLI CUMHURİYET BAŞSAVCILIĞI KOORDİNESİNDE MANİSA’NIN SARUHANLI VE YUNUSEMRE İLÇELERİNDE 8 ADRESE YÖNELİK YAPILAN EŞ ZAMANLI OPERASYONLARDA ÇOK SAYIDA TAPU, SENET, SATIŞ SÖZLEŞMESİ, VEKALETNAME İLE BİRLİKTE 5 ŞÜPHELİ ŞAHIS GÖZALTINA ALINDI.

SARUHANLI CUMHURİYET BAŞSAVCILIĞI KOORDİNESİNDE

Saruhanlı Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde Manisa’nın Saruhanlı ve Yunusemre ilçelerinde 8 adrese yönelik yapılan eş zamanlı operasyonlarda çok sayıda tapu, senet, satış sözleşmesi, vekaletname ile birlikte 5 şüpheli gözaltına alındı.

Saruhanlı Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde, Manisa’nın Saruhanlı ve Yunusemre ilçelerinde Manisa İl Jandarma Komutanlığı Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele (KOM) Şube Müdürlüğü ve Saruhanlı İlçe Jandarma Komutanlığınca tefecilik, silahlı yağma ve tehdit suçlarını örgütlü olarak işleyen 5 şüpheliye yönelik olarak 12 Haziran günü 8 adres ve 4 araçta eş zamanlı olarak arama yapıldı. Yapılan aramalar neticesinde 16 adet senet, 6 adet satış sözleşmesi, 2 adet vekâletname, 1 adet tapu senedi, 4 adet cep telefonu ele geçirildi. Yakalanan 5 şüpheli hakkında adli işlemlere başlandığı açıklandı.