Ana Sayfa Arama Galeri Video
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Jandarmanın 185. yılını kutladılar

ALAŞEHİR İLÇE EMNİYET MÜDÜRÜ MUSTAFA ZORPUZAN VE EKİBİ ALAŞEHİR İLÇE JANDARMA KOMUTANI YÜZBAŞI YALÇIN GÜRENCİ’Yİ MAKAMINDA ZİYARET EDEREK JANDARMANIN 185’İNCİ KURULUŞ YILINI KUTLADI. ZORPUZAN, YÜZBAŞI YALÇIN GÜRENCİ NEZDİNDE TÜM JANDARMA TEŞKİLATINI KUTLAYARAK ÇİÇEK TAKDİM ETTİ.

ALAŞEHİR İLÇE EMNİYET MÜDÜRÜ

Alaşehir İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Zorpuzan ve ekibi Alaşehir İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Yalçın Gürenci’yi makamında ziyaret ederek jandarmanın 185’inci kuruluş yılını kutladı. Zorpuzan, Yüzbaşı Yalçın Gürenci nezdinde tüm jandarma teşkilatını kutlayarak çiçek takdim etti.

İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Zorpuzan ve ekibi Alaşehir İlçe Jandarma Komutanlığını ziyaret etti. Jandarmanın 185’inci kuruluş yılını kutlayan Zorpuzan, “Kardeş teşkilatımız olan Jandarma teşkilatı ile her zaman iş birliği içerisinde çalışıyoruz. Jandarma yurt içinde ve yurt dışında verilen tüm görevleri üstün görev anlayışıyla yerine getirmiş; ayrıca yurt içinde meydana gelen doğal afetlerde halkımızın daima yanında olmuş, yaraların sarılmasında , vatandaşlarımızın can ve mal güvenliğini sağlamak maksadıyla 24 saat esasına göre hizmetlerini ifa etmektedir, bu başarılarınızın daim olması dileğimizle kuruluş gününüzü kutluyoruz” dedi.

Nazik ziyaretten dolayı memnuniyetlerini dile getiren Yüzbaşı Yalçın Gürenci ise şunları söyledi: “Ortak noktamız ülkemizin güvenliğini birlikte sağlamak. Kuruluş yıl dönümümüzde bizleri ziyaret ettiğiniz için teşekkür ediyoruz.”