Ana Sayfa Arama Galeri Video
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Karavancılar 4 Temmuz’da Çal’da Buluşacak!

Denizli’nin Çal ilçesinde bir gelenek haline gelen çadır ve karavan turizmi bu yıl Temmuz ayının ilk haftası başlayacak. Yoğun katılımın beklendiği etkinliklere Woswos meraklılarının da eşlik etmesi bekleniyor. 

Denizli'nin Çal ilçesinde bir

Denizli’de bu yıl 3’üncüsü düzenlenecek karavanla konaklama ve çadır etkinlikleri, 4 Temmuz tarihinde başlayacak. İlçenin tarihi ve doğal güzelliklerini gezip konaklayacak olan ziyaretçilere Denizli Woswos Kulübü de eşlik edecek. Karavan Kulübü sorumlularından Beyhan Akkılıç, “Bizler böyle sakin ve doğal yaşam alanlarını arıyoruz ve seviyoruz. Karavan kulübünün kurucusu Halil Akkaya’nın da memleketi olan Çal ilçesinde böyle bir yeri keşfettik. Aşağıseyit mahallesi sakinlerinin sıcaklığı ve samimi davranışlarından memnuniyetimizi kulübümüz üyelerine anlattık ve buraya teşvik ettik. Bu yıl 3’ncü kez geleceğiz yaklaşık 1 hafta boyunca Çal ilçesinin doğal ve tarihi güzelliklerini dolaşacağız” dedi.

Karavan kulübü Kurucusu Halil Akkaya ise, “Karavan Kulübü olarak geçen yıl 200 kişiye yakın üyemiz ve 30 kişi ile bize eşlik eden Denizli Vosvos grubu ile 2’cisini düzenledik. Geçen yıl rahatsızlığım nedeniyle katılamadığım, bu yıl yapılacak 3.cü etkinliğe katılarak eski dostlarla birlikte olmak, beni ayrıca mutlu edecektir” diye konuştu.