Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

“KARŞIYAKA’DA ARTIK DEĞİŞİM ZAMANI”

AK Parti Karşıyaka Belediye

AK Parti Karşıyaka Belediye Başkan Adayı İsmail Çiftçioğlu, seçim çalışmaları kapsamında Karşıyakalılar ile buluşmaya devam ederek kahvede çay dağıttı, sahilde oturanlarla çiğdem çitledi. Çiftçioğlu, uzun süredir hizmete hasret kaldıklarını anlatan vatandaşlara, “Pırıl pırıl bir Karşıyaka” sözü verdi.

AK Parti Karşıyaka Belediye Başkan Adayı İsmail Çiftçioğlu, Karşıyaka Çarşı’da esnafla bir araya geldi. Kafe ve restoranlarda oturan Karşıyakalılarla da sohbet eden Çiftçioğlu’na, “CHP’den bıktık, hizmet yok. Bugüne kadar oy verdik ama bundan sonra CHP’ye oy yok” sitemleri iletildi. Belediye başkanını en son 2019 yerel seçim çalışmalarında gördüklerini belirten Karşıyakalılar, “Değişim vakti” mesajı verdi.

ÖRNEK GÖSTERİLEN BİR KARŞIYAKA OLMALI

Çiftçioğlu, kahvede tezgaha geçerek çay dağıttı, sahildeki vatandaşlarla oturup çiğdem çitledi. Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği Çiftçioğlu, Karşıyaka’yı marka kent haline getirmek istediklerini belirterek, “Ben, Karşıyaka’ya hizmet etme makamına talibim. Kavga etmek, kısır çatışmaların içinde olmak için değil, Karşıyaka’yı ortak akılla yöneterek ilçemize değer katmak için buradayım. AK Parti’nin İzmir’deki en genç belediye başkan adayı olarak ilçemize dinamizm getirmek, yenilikçi projelerle fark yaratmak için yola çıktım. Benim de, çocuklarımın da geleceği Karşıyaka’da. Ben, ilçemize en iyi hizmeti vermenin gayesi içindeyim.Ortak hayalimiz, ortak hedefimiz daha iyi, örnek gösterilen bir Karşıyaka yaratmak. Bunu el birliğiyle, hep birlikte sağlayacağız. 31 Mart’ta kazanan Karşıyaka olacak” dedi.

“HUZUR VE REFAH İÇİNDEKİ KARŞIYAKA’YI BİRLİKTE İNŞA EDECEĞİZ”

Çiftçioğlu, özellikle temizlik alanında yapılan şikayetlere ilişkin Karşıyakalılara “Sokaklarınızı pırıl pırıl yapacağım. Parklarınız aydınlık, yeşil ve ferah olacak” sözünü verdi. Çiftçioğlu, “Temel belediyecilik hizmetlerine bile hasret kalmış Karşıyakalılar. Ben Karşıyaka’nın evladı, sevdalısıyım. Karşıyaka’daki herkesi annem, babam, kardeşim, evladım olarak görüyorum. Onların özlemi benim özlemim, onların talebi benim talebim. Ben Karşıyaka’ya hizmet aşkıyla yanıyorum. Huzur ve refah içindeki Karşıyaka’yı birlikte yöneteceğiz. Artık değişim zamanı geldi” diye konuştu.