Ana Sayfa Arama Galeri Video
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Kaymakam Bilici: “Köylerimizin sorunlarını yerelde çözmek için birlikte çalışacağız”

AFYONKARAHİSAR EMİRDAĞ KAYMAKAMI OSMAN BİLİCİ, KÖYLERE HİZMET GÖTÜRME BİRLİKLERİNİN HİZMETLERİNİN ÇOK ÖNEMLİ OLDUĞUNU KAYDEDEREK, “KÖYLERİMİZİN SORUNLARINI YERELDE ÇÖZMEK VE KÖYLERE DAHA İYİ HİZMETLER SUNABİLMEK İÇİN UYUM İÇERİSİNDE HEP BİRLİKTE ÇALIŞACAĞIZ” DEDİ.

AFYONKARAHİSAR EMİRDAĞ KAYMAKAMI OSMAN

Afyonkarahisar Emirdağ Kaymakamı Osman Bilici, Köylere Hizmet Götürme Birliklerinin hizmetlerinin çok önemli olduğunu kaydederek, “Köylerimizin sorunlarını yerelde çözmek ve köylere daha iyi hizmetler sunabilmek için uyum içerisinde hep birlikte çalışacağız” dedi.

Emirdağ Köylere Hizmet Götürme Birliği encümen seçimleri, Kaymakam Bilici başkanlığında yapıldı.

Toplantı Emirdağ KYK Toplantı Salonunda gerçekleştirildi. Yapılan seçimde Köylere Hizmet Götürme Birliği’ne, iki İl Genel Meclis Üyesi ile iki köy muhtarı seçimi yapıldı. Kaymakam Bilici yaptığı açılış konuşmasında, köylerimizin sorunlarını yerelde çözmek ve köylere daha iyi hizmetler sunabilmek için uyum içerisinde hep birlikte çalışacaklarını belirtti.

Toplantı gündem maddelerinin görüşülmesi ve 2023 yılı bütçesinin ibra edilmesi akabinde 2024 yılında görev alacak birlik encümeni üye seçimine geçildi.

Yapılan oylama sonunda; İl Genel Meclis Üyesi Öztürk Köycü ve Süleyman Kocabıçak ile Beyköy Muhtarı Mustafa Taşyürek ve Camili Köyü Muhtarı Kenan Kuru bir yıl süreyle Köylere Hizmet Birliği Encümen Üyeliğine seçildiler.