Ana Sayfa Arama Galeri Video
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

KEMAL ASLAN, ÇİVRİL’İN KALBİNDE HALKLA BULUŞMAYA DEVAM EDİYOR

Denizli’nin incisi Çivril’in Bağımsız

Denizli’nin incisi Çivril’in Bağımsız Belediye Başkan Adayı Kemal Aslan, seçim kampanyası kapsamında ilçenin en güzel köylerinden Yeniköy ve Yuvaköy’ü ziyaret etti. Bölge sakinleriyle kahvehanelerde bir araya gelen Aslan, Çivril için hayal ettiği değişim ve dönüşüm projelerini paylaştı.

Güzel Çivril’in sıcak insanlarıyla bir araya geldiği buluşmalarda Kemal Aslan, “Çivril’imizin her köşesinde, her mahallesinde, her yüreğinde umudu ve değişimi yeşertmek için buradayım. Yeniköy ve Yuvaköy’de kahvehanelerde gerçekleştirdiğimiz buluşmalar, bu onur ve mücadele yolculuğumuzda bize güç veriyor” dedi.

Kemal Aslan, köy kahvehanelerinde gerçekleştirdiği samimi sohbetlerde, Çivril’in geleceğine dair vizyonunu anlattı. “Çivril’i sadece Denizli’nin değil, Türkiye’nin örnek gösterdiği bir ilçe yapmak istiyoruz. Bunun için halkımızın desteği ve birlikteliği şart” diyen Aslan, Çivril’in potansiyelini en iyi şekilde değerlendirme sözü verdi.

Aslan, Yeniköy ve Yuvaköy ziyaretlerinin ardından, “Güzel Çivrilimizin insanlarıyla birlikte, kaldığımız yerden onur ve mücadele yolculuğumuza devam ediyoruz. Sizlerin desteği, inancı ve sevgisiyle Çivril’i hep birlikte yücelteceğiz” mesajını verdi.

Çivril Bağımsız Belediye Başkan Adayı Kemal Aslan’ın halkla iç içe geçirdiği bu buluşmalar, onun halk odaklı belediyecilik anlayışının bir yansıması olarak değerlendiriliyor. Yeniköy ve Yuvaköy’de gerçekleşen bu samimi sohbetler, Çivril’in her köşesinde umut ve değişim rüzgarlarının estiğinin göstergesi.