Manisa Büyükşehir Belediyespor Sevgisi Çığ Gibi Büyüyor

Manisa Büyükşehir Belediyespor Sevgisi Çığ Gibi Büyüyor
Yayınlama: 20.04.2018
A+
A-

Manisa’da faaliyet gösteren Yer 236 Döner Salonunun sahibi Fatih Yerkazan, TFF 3. Lig’in 32. haftasında Pazar günü Mümin Özkasap Spor Tesisleri’nde Manisa Büyükşehir Belediyespor ile Batman Petrol Spor A.Ş. arasında oynanacak olan karşılaşma öncesinde Manisa’nın gururu şampiyon Manisa Büyükşehir Belediyespor’u moral yemeğinde ağırladı.

Düzenlenen yemekte işletmenin yanında yer alan 10 Ekim İlköğretim Okulunun öğrencileri futbolculardan imza almak için sıraya girdiler ve ‘ ŞAMPİYON MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR’ şeklinde tezahürat yaptılar.

Pazar günü Mümin Özkasap Spor Tesisleri’nde Batman Petrol Spor A.Ş. ile karşılaşacak olan ve bu maçın ardından şampiyonluğunu Manisa ile kutlayacak olan Manisa Büyükşehir Belediyespor’a Manisa halkının ve esnafının sevgisi çığ gibi büyümeye devam ediyor. Manisa’da faaliyet gösteren Yer 236 Döner Salonunun sahibi Fatih Yerkazan, Pazar günü Batman Petrol Spor A.Ş. ile oynanacak olan karşılaşma öncesinde Manisa Büyükşehir Belediyespor’u moral yemeğinde ağırladı. Yer 236 Döner Salonu’nda düzenlenen yemeğe Kulüp Başkanı Mevlüt Aktan, Yönetim Kurulu Üyesi Özcan Nalbantlar, Manisa Büyükşehir Belediye Spor Kulübü Genel Müdürü Alpaslan Kaya, Teknik Direktör Levent Devrim, teknik heyet ve futbolcular katıldı.

Yerkazan’a İmzalı Manisa Büyükşehir Belediyespor Forması

Manisa Büyükşehir Belediye Spor Kulübü Başkanı Mevlüt Aktan,  kendilerini moral yemeğinde ağırlayan Manisa’nın sevilen esnaflarından Fatih Yerkazan’a teknik heyet ve futbolcuların imzaladığı 45 numaralı Manisa Büyükşehir Belediyespor formasını hediye etti.

Başkan Aktan, “ Fatih Kardeşimize Teşekkür Ediyoruz”

Manisa Büyükşehir Belediye Spor Kulübü Başkanı Mevlüt Aktan, Batman Petrol Spor A.Ş. maçı öncesinde takımı moral yemeğinde ağırlayan Manisa’nın sevilen esnaflarından Fatih Yerkazan’a teşekkür ederek, “ Fatih Yerkazan kardeşimize teşekkür ediyoruz. Bu sezonu şampiyon olarak tamamladık ve adımızı TFF 2. Lig’e yazdırdık. Manisa halkının ve esnafının yanımızda olduğunu bilmek bizlere ayrı bir güç ve motivasyon veriyor. İnşallah hep birlikte çok daha güzel başarılara imza atıp daha güzel günler yaşayacağız” dedi.

Yerkazan, “ Manisa Büyükşehir Belediyespor’u İnşallah Süper Lig’de Görürüz”

Yer 236 Döner Salonu’nun sahibi Fatih Yerkazan, Manisa Büyükşehir Belediyespor’un başarılarıyla gurur duyduklarını söyleyerek, “ Takımımız bu sene önemli bir başarıya imza atarak ligin bitimine 5 hafta kala şampiyonluğunu ilan etti. Bu gerçekten çok önemli bir başarı. Bizlerde birer Manisalı olarak her zaman Manisa Büyükşehir Belediyespor’un yanında olmaya devam edeceğiz. Şampiyonlukta emeği olan herkesi yürekten kutluyorum. İnşallah bu başarıların devamı gelir ve Manisa Büyükşehir Belediyespor, süper lig’e kadar yükselir. Manisa Büyükşehir Belediyespor’un başarılarıyla gurur duyuyoruz” ifadelerini kullandı.

Öğrenciler İmza Almak İçin Sıraya Girdiler

Yer 236 Döner Salonu’nda düzenlenen yemekte Manisa Büyükşehir Belediyesporlu futbolcular 10 Ekim İlköğretim Okulu öğrencilerinin büyük ilgisiyle karşılaştılar. Futbolculardan imza almak için sıraya giren 10 Ekim İlköğretim Okulunun öğrencileri ‘ ŞAMPİYON MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR’ şeklinde tempo tutarak tezahürat yaptılar.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.