Ana Sayfa Arama Galeri Video
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Manisa’da güven uygulaması

MANİSA İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜNE BAĞLI EKİPLER TARAFINDAN İL GENELİNDE EŞ ZAMANLI YAPILAN “MANİSA GÜVEN HUZUR” UYGULAMASINDA HAKKINDA YAKALAMASI OLAN ŞAHISLAR YAKALANIRKEN TRAFİK KURALLARINA UYMAYAN SÜRÜCÜLERE DE CEZAİ İŞLEM UYGULANDI.

MANİSA İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜNE

Manisa İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı ekipler tarafından il genelinde eş zamanlı yapılan “Manisa Güven Huzur” uygulamasında hakkında yakalaması olan şahıslar yakalanırken trafik kurallarına uymayan sürücülere de cezai işlem uygulandı.

Manisa İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı ekipler tarafından il genelinde “Manisa Güven Huzur” uygulaması yapıldı. 122 ekip ve 411 personelin katılımıyla eş zamanlı gerçekleştirilen uygulamada 5 bin 173 şahıs sorgulanırken hakkında aranma kararı olan 9 şahıs yakalandı. Bin 999 aracın denetlendiği uygulamada 230 araç sürücüsüne toplamda 606 bin 157 TL para cezası uygulandı, 19 araç trafikten men edildi. 22 motosiklet denetlendiği uygulamada 11 motosiklet sürücüsüne 4 bin 230 TL para cezası uygulandı. Öte yandan ekipler tarafından 178 umuma açık istirahat ve eğlence yeri, 40 okul çevresi, 76 park ve bahçe, 10 metruk bina ve çevresi kontrol edilirken 12 gram esrar maddesi, 1 adet ruhsatsız tabanca ele geçirildi, 3 şahsa adli işlem yapıldı.