Ana Sayfa Arama Galeri Video
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Manisalı özel öğrencilerinden büyük başarı

GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞI TARAFINDAN KONYA’DA DÜZENLENEN OKUL SPORLARI GÜLLE ATMA VE ATLETİZM ÖZEL SPORCULAR TÜRKİYE BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARINDA MANİSA’YI TEMSİL EDEN TURGUTLU ZÜBEYDE HANIM MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ ÖĞRENCİLERİ BÜYÜK BAŞARI ELDE ETTİ.

GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞI

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından Konya’da düzenlenen Okul Sporları Gülle Atma ve Atletizm Özel Sporcular Türkiye Birinciliği müsabakalarında Manisa’yı temsil eden Turgutlu Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri büyük başarı elde etti.

Turgutlu Zübeyde Hanım MTAL öğrencilerinden Elanur Akgün, genç kızlar kategorisinde katıldığı gülle atma yarışmasında Türkiye ikincisi olarak büyük bir başarıya imza attı. Elanur’un bu derecesi, okulunun ve Manisa’nın gurur kaynağı oldu. Aynı müsabakalarda 200 metre atletizm koşusunda yarışan bir diğer başarılı öğrenci Aleyna Kunt ise Türkiye üçüncüsü olarak kürsüye çıkmayı başardı. Aleyna’nın bu başarısı da okul camiasında büyük bir sevinçle karşılandı. Manisa Gençlik ve Spor İl Müdürü Yunus Öztürk, sporcuları ve beden eğitimi öğretmenleri Veysi Çay’ı tebrik ederek, “Elanur ve Aleyna, azim ve disiplinle çalışmanın karşılığını alarak bizleri gururlandırdılar. Manisa’yı en iyi şekilde temsil ettiler. Kendilerini tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum” dedi.