Ana Sayfa Arama Galeri Video
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Mehmet Sarı, ‘Bayram huzur ve mutluluk getirsin’

Denizli’de Makina Sanayici İş İnsanları Derneği (MAKSİAD) Başkanı Mehmet Sarı, Ramazan Bayramı nedeniyle kutlama mesajı yayınladı. Başkan Sarı,’ ‘Bayram huzur ve mutluluk getirsin’ dedi

Denizli’de Makina Sanayici İş

Denizli’de Makina Sanayici İş İnsanları Derneği (MAKSİAD) Başkanı Mehmet Sarı, bayramın ülkemiz, Türk ve İslam dünyası ile tüm insanlık için hayırlara vesile olması diledi. Başkan Sarı, mesajında, “Milletçe huzur ve güven içinde geçirilen 11 ayın sultanı birlik, beraberlik, paylaşma ve sabır ayı mübarek Ramazan ayının ardından bayramı karşıladık. Mübarek Ramazan ayına veda ederken birlik ve beraberlik duygularımızın perçinlemesini temenni ediyoruz. Allah’ım Ramazan ayında yaptığımız, hayırlarımızı, ibadetlerimizi, tuttuğumuz oruçlarımızı kabul etsin. Milli ve manevi değerlerin coşkuyla yaşandığı, toplumsal bağların güçlendiği, huzur, barış, sevgi ve kardeşlik atmosferinin pekiştiği müstesna günlerden olan Ramazan Bayramı’nı kutlamanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Herkesin bayramı, acı ve üzüntü yaşamadan sevdikleriyle birlikte huzur içinde geçirmesini diliyorum. Aziz milletimizin, bayram günlerini maneviyatına uygun şekilde değerlendireceğine inancım tamdır. Bu duygularla Denizlili hemşerilerimizin, değerli makine imalatçılarımızın ve iş dünyasının Ramazan Bayramını kutluyorum. Bayramın ülkemiz, Türk ve İslam dünyası ile tüm insanlık için hayırlara vesile olmasını Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum. Bu bayramda çocukları sevindirelim. Yaşlılarımızın gönlünü alalım. Herkesin bayramı mübarek olsun. Nice bayramlara. “ diye konuştu.