Elit Life
Egeyön Haber

Mehmet Uz, Milletvekili Seçilirse Denizlispor için Bu Söz Verdi

MHP Denizli 2.sıra milletvekili adayı ve aynı zamanda Denizlispor başkan yardımcısı olan Mehmet Uz, 24 Haziran’da seçildiği takdirde aldığı her ay aldığı vekil maaşını kulübe bağışlayacağını açıkladı.

Yıllardır maddi ve manevi olarak koyduğu katkıyla Denizlispor’a hizmet veren Mehmet Uz, ortalama 18 bin TL olan milletvekili maaşını hiç dokunmadan her ay kulübe bağış olarak aktaracağı sözünü verdi.

Her Ay Düzenli Olarak

Diğer milletvekili adaylarının da bunu örnek alarak vekil maaşını kulübe bağışlamalarını isteyen Uz, “Bizler memleket sevdalısıyız. Hizmet için gelmek istiyoruz. Bizim milletvekilliğinden alacağımız maaşa ihtiyacımız yok, olsa da almayız. Eğer seçilirsem milletvekili maaşlarını Denizlispor Kulübü’ne her ay düzenli olarak bağışlayacağım” dedi.

Denizlispor’un içinde bulunduğu şartlar nedeniyle birkaç senedir zor da olsa ayakta kalmayı başardığını ifade eden Uz, “Artık büyük hedeflerimiz var. Önümüzdeki sezon Denizlispor play-off’a değil şampiyonluğa oynayacaktır. O’na göre çalışmalarımız sürüyor” diye konuştu. Uz, daha önce de ailesiyle birlikte her gittiği ülkede Denizlispor bayrağı ve atkılarıyla yeşil siyahlıların tanıtımını yapmıştı.

HACI SELAMOĞLU

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ