Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

MERKEZEFENDİ’YE DRAG PİSTİ GELİYOR

Cumhur İttifakı’nın AK Partili

Cumhur İttifakı’nın AK Partili Belediye Başkan Adayı Ekrem Başer, seçim gezileri sırasında Merkezefendi’nin çehresini değiştirecek ve ihtiyaçlara önemli ölçüde cevap verecek projelerini paylaşıyor. Başer’in açıkladığı yeni projesi go-kart ve drag tutkunlarının yüzünü güldürecek.

Merkezefendi’de yerel seçimin flaş ismi AK Parti Belediye Başkan Adayı Ekrem Başer, yalnız Denizli’nin değil Türkiye’deki pek çok şehrin önemli sorunlarından birinin çözümü anlamına gelen dikkat çekici bir projesini daha açıkladı. Başer, 31 Mart’tan sonra yıllardır imkan yetersizliği nedeniyle ara sokaklarda ihtiyaçlarını karşılamaya çalışan ama bu tutkuları yüzünden astronomik trafik cezalarıyla karşı karşıya kalan drag tutkunlarının hayalini gerçekleştirecek.

Göreve gelir gelmez hayata geçirecekleri öncelikli projelerinin arasında olduğunu söyleyen Başer, Merkezefendi’ye uluslararası niteliklerde bir Go-Kart ve Drag Pisti kazandıracaklarını söyledi. AK Partili Başer müjdeyi sanayi esnafı ziyaretinde verdi.

Seçim çalışmaları kapsamında küçük sanayi esnafını dolaşan Başer’i gören bir usta “Drag Pisti ne zaman geliyor?” diye sordu, Ekrem Başer, “Biz açıklamadan projeleri sizlerden duyuyoruz” diye yanıt verdi. Gerektiğinde ulusal ve uluslar arası organizasyonlara da ev sahipliği yapacak Go-Kart ve Drag Pisti’nin hem ciddi bir ihtiyacı karşılayacağını hem de Merkezefendi’yi bu alanda ülkenin marka şehri haline getireceğini belirten Başer, “Biz toplumumuzun her kesimini kucaklayacak ve kısa süre içinde hayata geçireceğimiz projeler konusunda dersimize çalıştık. Karşınıza öyle çıktık. Gerçek Belediyeciliğin mimarı Cumhurbaşkanımız Erdoğan’ın yolunda, AK Parti’nin bu alandaki net tecrübesiyle inşallah 31 Mart’tan sonra hepsini tek tek hayata geçericeğiz” dedi.