Pimatech Reklamı
Egeyön Haber

Ne olduğunu anlamadı, kazada şoka giren sürücü böyle kaçtı

İZMİR’İN KARŞIYAKA İLÇESİNDE HIZINI ALAMAYAN BİR KAMYONET, KIRMIZI IŞIKTA BEKLEYEN HAFİF TİCARİ ARACA HIZLA ÇARPARAK KARŞI ŞERİDE GEÇTİ VE ÖNÜNE NE GELDİYSE DEVİRDİ. ŞANS ESERİ KAZADA CAN KAYBI YAŞANMAZKEN, KAZA SONRASINDA HAFİF TİCARİ ARAÇTAN AŞAĞIYA İNEN SÜRÜCÜNÜN ŞOKA GİRİP KOŞTUĞU ANLAR KAMERALARA YANSIDI.

İzmir’in Karşıyaka ilçesinde hızını alamayan bir kamyonet, kırmızı ışıkta bekleyen hafif ticari araca hızla çarparak karşı şeride geçti ve önüne ne geldiyse devirdi. Şans eseri kazada can kaybı yaşanmazken, kaza sonrasında hafif ticari araçtan aşağıya inen sürücünün şoka girip koştuğu anlar kameralara yansıdı.

Kaza, Karşıyaka ilçesindeki işlek bir caddede meydana geldi. Edinilen bilgiye göre hafif ticari bir araç, kırmızı ışıkta yeşil lambanın yanmasını bekliyordu. Bu sırada hızını alamayan bir kamyonet, trafik ışıklarında bekleyen araca arkadan hızla çarptı. Güvenlik kameralarına anbean yansıyan görüntülerde hızlı olduğu görülen kamyonet, önüne ne geldiyse devirdi. Karşı şeride geçen ve elektrik direğini de deviren araç ortalığı da toz bulutuna çevirdi.

Şoka girdi, araçtan çıktı; koşmaya başladı

Çarpışmanın etkisiyle kamyonet metrelerce sürüklenirken, kaza sırasında karşı şeritten araç ve yaya olmaması olası bir facianın da önüne geçti.

Kamyonet sürücüsünün yaralandığı kazada, bir detay oldukça dikkat çekti. Lambalarda beklerken kamyonetin çarptığı hafif ticari aracın sürücüsü, çarpışmanın ardından araçtan inip koşmaya başladı. Yalpa yapa yapa koşan sürücünün şoka girerek veya yaşadığı kazanın etkisiyle koştuğu tahmin ediliyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ