Ana Sayfa Arama Galeri Video
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

PAMUKKALE ADAYI ERTEMUR YARDIM BEKLEYEN VATANDAŞLAR İÇİN 3 PROJE AÇIKLADI

CHP Pamukkale Belediye Başkan

CHP Pamukkale Belediye Başkan Adayı Ali Rıza Ertemur, yardıma ve bakıma muhtaç vatandaşlar için hazırladığı 3 projeyi duyurdu. Aday Ertemur; “Pamukkale’mizde hiçbir vatandaşımız yalnız değil. Yardım bekleyen tüm vatandaşlarımızın yanında olacağız.” dedi.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Pamukkale Belediye Başkan Adayı Ali Rıza Ertemur, seçim çalışmaları kapsamında projelerini açıklamaya devam ediyor. Aday Ertemur, vatandaşların refah seviyesini yükseltmeyi hedefleyerek, yardıma ve bakıma muhtaç vatandaşları da unutmadı. Pamukkale Adayı Ertemur konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Maalesef Pamukkale’mizde çok sayıda yardıma muhtaç vatandaşımız yaşıyor. Evine ekmek götüremeyen, bakıma muhtaç insanlarımız var. Bu durum böyle devam edemez. İnsanlarımızı ötekileştiren, yok sayan zihniyeti değiştirmek için geliyoruz.” diye konuştu.

CHP PAMUKKALE BELEDİYE BAŞKAN ADAYI ALİ RIZA ERTEMUR, YARDIMA VE BAKIMA MUHTAÇ VATANDAŞLAR İÇİN HAZIRLADIĞI 3 PROJEYİ DUYURDU. ADAY ERTEMUR; “PAMUKKALE’MİZDE HİÇBİR VATANDAŞIMIZ YALNIZ DEĞİL. YARDIM BEKLEYEN TÜM VATANDAŞLARIMIZIN YANINDA OLACAĞIZ.” DEDİ. (SEMİH CAN YILMAZ/DENİZLİ-İHA) CHP Pamukkale Belediye Başkan Adayı Ali Rıza Ertemur, yardıma ve bakıma muhtaç vatandaşlar için hazırladığı 3 projeyi duyurdu. Aday Ertemur; “Pamukkale’mizde hiçbir vatandaşımız yalnız değil. Yardım bekleyen tüm vatandaşlarımızın yanında olacağız.” dedi.

“Pamukkale derman belediyecilikle buluştuğunda her şey güzel olacak”
Vatandaşların temel ihtiyaçlarını karşılamak için projeler hazırladıklarını belirten Ali Rıza Ertemur, “Seçimin ardından derman belediyecilikle buluşturacağımız Pamukkale’mizde vatandaşlarımız belediyenin imkanlarından sonuna kadar yararlanacak. Önce hiçbir vatandaşımızın, evladımızın yatağına aç girmediğinden emin olacağız. Belediyemiz bünyesinde kuracağımız aşevimizde hazırlayacağımız sabah kahvaltısı ve akşam yemeğini ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızla buluşturacağız. Evlerinde bakıma muhtaç insanlarımız için hasta yatağı ve evde temizlik hizmetlerimizi seçimden sonra derhal hayata geçireceğiz. Pamukkaleli hiçbir vatandaşımız yalnız değil. Pamukkale derman belediyecilikle buluştuğunda her şey güzel olacak.” ifadelerini kullandı.