Ana Sayfa Arama Galeri Video
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Pamukkale Belediyesi 1.taksit ödemeleri için uyardı

T.C. Pamukkale Belediyesi’nde, Emlak, Çevre-Temizlik ve İlan-Reklam Vergisi birinci taksit ödemeleri başladı.

T.C. Pamukkale Belediyesi’nde, Emlak,

T.C. Pamukkale Belediyesi’nden yapılan açıklamada, Emlak, Çevre-Temizlik ve İlan-Reklam Vergisi birinci taksit ödemelerinin başladığı bildirildi. Son ödeme tarihinin ise 31 Mayıs 2024 günü olduğunu açıklandı.

Pamukkale halkının vergi dönemlerinde, sıkıntı yaşamamaları adına her türlü ödeme kolaylığı sunan Pamukkale Belediyesi, vatandaşların Emlak, Çevre-Temizlik ve İlan-Reklam Vergisi 1.taksit ödemelerinde geç kalmamaları için hatırlatmada bulundu.

Açıklamada, “Vergi mükellefi olan vatandaşlarımız için Emlak, Çevre-Temizlik ve İlan-Reklam Vergisi 1.taksit ödemeleri başladı. Ödemeler, hafta içi mesai saatleri içinde, YSE kavşağındaki belediye ana binasında yer alan veznelerin yanı sıra ilçe halkımızın kolay ulaşımla ödemelerini yapabilmesi için Atatürk Caddesi’nde, Deliktaş ek hizmet binasında, Aktepe Sosyal Tesisleri’nde ve Tapu Müdürlüğü’nde bulunan veznelerden yapılabiliyor. Belediye veznelerinden nakit olarak ya da Paraf Karta 3 taksit imkânıyla da ödemelerde kolaylık sağlanırken; PTT ve Halkbank Şube ve ATM’lerinden ve www.pamukkale.bel.tr web sitesi e-belediye uygulamasından mükellef sicil numarası veya T.C. numarasıyla vatandaşlarımız kolaylıkla ödemelerini gerçekleştirebilirler” denildi.