Pimatech Reklamı
Egeyön Haber

Pamukkale’de şenlikler devam ediyor

PAMUKKALE BELEDİYESİ TARAFINDAN ÇOCUKLAR İÇİN ORGANİZE EDİLEN “HAYDİ ÇOCUKLAR MAHALLEMİZDE ŞENLİK VAR” ETKİNLİĞİ BU HAFTA SONUNDA GÖZLER VE ZEYTİNKÖY MAHALLELERİNDE YAPILAN ÇOCUK ŞENLİKLERİYLE DEVAM ETTİ.

Pamukkale Belediyesi tarafından çocuklar için organize edilen “Haydi Çocuklar Mahallemizde Şenlik Var” etkinliği Bu hafta sonunda Gözler ve Zeytinköy mahallelerinde yapılan çocuk şenlikleriyle devam etti.

Pamukkale Belediyesi’nin organize ettiği “Haydi Çocuklar Mahallemizde Şenlik Var” etkinliği bu hafta sonu Gözler ve Zeytinköy mahallelerinde yapıldı. Gözler mahallesinde Gözler İlkokulu bahçesinde kurulan şenlik alanı, Zeytinköy mahallesinde de Ticaret Borsası İlkokulu bahçesine kuruldu. Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin de Zeytinköy’de yapılan şenliğe katılarak çocuklarla birlikte eğlendi. Minikleri Osmanlı Macunu, limonata ve pamuk şeker ikram eden Başkan Gürlesin’e çocuklar büyük ilgi gösterdi. Başkan Gürlesin, şenlik alanlarında çocukların gönüllerinde eğlendiğini belirterek, “Çocuklarımızla birlikte bizlerde eğleniyoruz. Çocuklarımız için özel hazırlanan çocuk oyun gruplarının yanı sıra, yüz boyama, halat çekme, çuval yarışı gibi oyunların bulunduğu çocuk şenliklerimize katılım oldukça yoğun oluyor. Hava şartları izin verdiği sürece çocuk şenliklerimiz devam edecek” dedi.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ