Ana Sayfa Arama Galeri Video
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Sasalı’ya Hizmet Seferberliği

Çiğli Belediyesi, vatandaşların talep ve şikayetlerine anında müdahale ederek, 26 mahallede başlattığı temizlik ve hizmet seferberliğini sürdürüyor.

Çiğli Belediyesi, vatandaşların talep

Sasalı Mahallesi’nde vatandaşlardan gelen çevre temizliği, ilaçlama, kaçak moloz ve bozuk yol sorunlarının çözümüyle ilgili olarak Fen İşleri, Park ve Bahçeler ve Temizlik İşleri Müdürlüklerinden oluşan 30 kişilik ekip ile ot biçme, ağaç budama ve kosa temizliğine vakit kaybedilmeden başlandı.

Dere kenarlarında ilaçlama çalışmaları yapıldı.

 “Sokağın sorununu sokakta çözeceğiz”

Saha çalışmalarıyla ilgili açıklamalarda bulunan Başkan Yıldız, “Her belediye başkanının bir tarzı vardır. Ben; makamda oturan değil, sahada çalışan bir başkan olacağım. Mahallerimizi geziyor ve sorunları yerinde tespit ediyorum. Ancak muhtarlarımızdan bizlere bir talep geldiğinde de hemen harekete geçiyoruz. Bu kapsamda, Fen İşleri, Park ve Bahçeler ve Temizlik İşleri Müdürlüklerimizi hemen bilgilendirdik ve anında harekete geçtiler. Bunun yanında Sasalı Mahallesi sakinlerimize bir de müjde vereyim. Bir süredir kapalı olan düğün salonumuzu yeniden açmak için tadilata başladık. Bakım ve onarım çalışmalarımızı en kısa sürede tamamlayıp, salonumuzu hizmete sunacağız” ifadelerini kullandı.