Ana Sayfa Arama Galeri Video
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

ŞENİZ DOĞAN, GLUTENSİZ MARKET’İ MERKEZEFENDİ’YE KAZANDIRIYOR

Merkezefendi Belediye Başkanı ve

Merkezefendi Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Şeniz Doğan, çölyak hastalarının, gluten alerjisi olan bireylerin ve gluten içeren gıdalardan kaçınanların ihtiyaçlarını karşılamak için önemli bir adım atıyor. Yeni projelerinin arasında yer alan GlutenSiz Market, en kısa sürede ilçeye kazandırılacak.

Halkın her kesimine yönelik birbirinden farklı ve önemli projeleri hayata geçiren ve geçirecek olan Şeniz Doğan, yine önemli bir projeye imza atacak. Geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen 60+1 Proje Tanıtımı ve Bilgilendirme Programı’ında projelerini açıklayan Doğan, GlutenSiz Market projesini hayata geçireceklerini söyledi. GlutenSiz Market, ilçede sağlıklı yaşam ve özel beslenme gereksinimleri konusunda önemli bir merkez olacak. Merkez ile özellikle çölyak hastası olan kişilerin güvenle alışveriş yapabilmesi ve özel beslenme ihtiyaçlarına uygun ürünleri kolayca bulabilmesi hedefleniyor.

“İHTİYAÇLARA YÖNELİK PROJELER GERÇEKLEŞTİRİYORUZ”

Şeniz Doğan, bu projenin hem Merkezefendi’de hem de Denizli’deki çölyak hastalarının, gluten alerjisi olan ve gluten içeren gıdalardan kaçınan bireylerin yaşam kalitesini artırmak istediklerini belirterek, “Çölyak hastalarına özel satış yerimizde, glutensiz ürünleri geniş bir yelpazede sunarak özel beslenme ihtiyaçlarına uygun bir alışveriş deneyimi sağlıyoruz. Bu mağazadaki ürünler, ilgili dernekler ve kadınlarımız tarafından güvenli üretim ve hijyen standartlarına uygun hazırlanacak. Çölyak hastalarına özel bilgilendirici etiketler ve ürün açıklamaları ile alışveriş yapmayı kolaylaştıracağız” şeklinde konuştu.