Ana Sayfa Arama Galeri Video
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

ŞENİZ DOĞAN: SAĞLIK, SPOR VE SOSYAL YAŞAMI HER KADINIMIZA ULAŞTIRINCAYA KADAR ÇALIŞACAĞIM

Merkezefendi Belediyesi, Eskihisar Mahallesi’ne

Merkezefendi Belediyesi, Eskihisar Mahallesi’ne de Kadın Çocuk Yaşam Merkezi açtı. Başkan Doğan, “Binlerce hemşehrimizin faydalandığı merkezlerimizi açmaya devam edeceğiz” dedi.

Merkezefendi Belediyesi ilçe genelindeki çalışmalarını sürdürüyor. Merkezefendi Belediyesi’nce bir mahalleye daha Kadın Çocuk Yaşam Merkezi kazandırıldı. İlçede faaliyete başlayan Eskihisar Mahallesi Kadın Çocuk Yaşam Merkezi’ gerçekleştirilen program ile açıldı. Etkinliğe Cumhuriyet Halk Partisi Merkezefendi İlçe Başkanı Müjdat İlhan, Eskihisar Mahalle Muhtarı Ramazan Özkul, meclis üyeleri, meclis üyesi adayları ve vatandaşlar katıldı.

20 farklı kurs merkezi ile binlerce kişiye ücretsiz kurs ve spor yapma imkanı sunan Merkezefendi Belediyesi tarafından ilçeye kazandırılan merkezlerde çocuklar için akıl oyunları, robotik kodlama, satranç, dil kursları ve müzik kursları, kadınlar için ise  pilates, zumba ve cimnastik, meslek edindirme eğitimleri ve vatandaşların istekleri doğrultusunda kurslar açılıyor.

“MAHALLEMİZİN ÇEHRESİ DEĞİŞECEK”

Göreve geldiği tarihten itibaren ilçeye kadın çocuk yaşam merkezleri kazandıran Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, her geçen gün bu sayının giderek artacağını söyledi. Doğan, “Eskihisar Mahallemiz bizim için çok kıymetli. 5 yıl önce olduğu gibi bugün de bağrınıza basıyorsunuz bizi. Bundan dolayı büyük bir mutluluk duyuyorum. Eskihisar Mahallemizin ihtiyaçlarını karşılıyor, doğal gazından yol açmasına, asfaltından köprüsüne kadar çalışıyoruz. Yeni dönemde Eskihisar Mahallemizin dönüşümünü hep birlikte yapmaya gayret edeceğiz. Bazı kurumların gerçekleştirmediği çalışmalardan dolayı da beklediğimiz süreçler oldu. Üst yapı çalışmalarımız bittiğinde mahallemizin çehresi değişecek. Sosyal destek anlamında da Eskihisar Mahallemizi hiçbir zaman yalnız bırakmadık. Kadınlarımıza elimizden gelen desteği verdik, sağlık, spor ve sosyal yaşamı her kadınımıza ulaştırıncaya kadar çalışacağım” ifadelerini kullandı.

DOĞAN, “İLÇEMİZE HAYIRLI OLSUN”

Başkan Doğan, “2019’da bir söz vermiştik. Geçmiş dönemde hizmet alamayan mahallelerimiz bizim önceliğimiz olacak demiştik. Bu anlayış ile de bu mahallelerimize hizmetler götürdük, projeler kazandırdık. Kadının, yaşamın her alanında özgürce var olması için çalışmaya devam ediyoruz. Alanında uzman eğitmenler eşliğindeki kurslarımız sayesinde kadın ve çocuklarımıza hem eğitim veriyoruz hem de keyifli vakit geçirmelerini sağlıyoruz. Çocuklarımızın kendi yeteneklerini keşfetmesi için bu kurslar çok önemli. Eskihisar Mahallesi Kadın Çocuk Yaşam Merkezimiz ilçemize hayırlı olsun” diye konuştu.

İLHAN, “BAŞKANIMIZA TEŞEKKÜR EDİYORUM”

Cumhuriyet Halk Partisi Merkezefendi İlçe Başkanı Müjdat İlhan, “Kadın elinin değdiği yerlerde nasıl güzellikler olacağını görüyoruz. Yaptığı hizmetler ile bunu tüm Merkezefendi’ye ve Denizli’ye gösterdi. Hepimize daha büyük hizmetler yapacağına inanıyoruz. Kendisine ve onu yalnız bırakmayan herkese teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.