Ana Sayfa Arama Galeri Video
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

ŞENİZ DOĞAN’A KADINLARDAN SEVGİ SELİ

Başkan Şeniz Doğan, Merkezefendi

Başkan Şeniz Doğan, Merkezefendi Belediyesi tarafından ilçeye kazandırılan Kadın Çocuk Yaşam Merkezleri’nde eğitim gören 1000’den fazla kursiyer ile bir araya geldi. Başkan Doğan, “Sağlıklı kadın, sağlıklı Merkezefendi diyerek çıktığımız bu yolda kadınlarımızın yanında olmaya, birlikte ilerlemeye devam edeceğiz” dedi.

Merkezefendi Belediyesi ilçe genelindeki çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. Merkezefendi’nin birçok bölgesine açılan Kadın Çocuk Yaşam Merkezleri’nde binlerce kursiyer eğitim görüyor. Spordan sanata, kültürden eğitime kadar birçok alanda faaliyet gösteren merkezler ile kurslara ücretsiz ulaşma imkânı sağlanıyor.

“BİRLİKTE İLERMEYE DEVAM EDECEĞİZ”

Kadınların her zaman yanında olan Başkan Şeniz Doğan, Kadın Çocuk Yaşam Merkezleri’nde eğitim gören kursiyerler ile buluştu. Binlerce kişinin katıldığı programda kadın kursiyerler Doğan’a sevgi gösterisinde bulundu. Kendisine gösterilen sevgiyi karşılıksız bırakmayan Başkan Doğan, “İlçemize kazandırdığımız Kadın Çocuk Yaşam Merkezlerimizde eğitim gören 1000’den fazla kursiyerimizle bir araya geldik. Sağlıklı kadın, sağlıklı Merkezefendi diyerek çıktığımız bu yolda kadın hemşerilerimizin yanında olmaya, birlikte ilerlemeye devam edeceğiz” diye konuştu.