SETUR’DAN, UNUTULMAZ BİR YILBAŞI İÇİN TATİL ÖNERİLERİ

SETUR’DAN, UNUTULMAZ BİR YILBAŞI İÇİN TATİL ÖNERİLERİ

Koç Grubu şirketlerinden Setur, yepyeni bir yılı aileleri ve sevdikleriyle unutulmaz bir tatil ile karşılamak isteyen tatilseverlere özel yılbaşı önerilerini paylaştı. Abant, Afyon, Sapanca ve Kayak Bölgelerinin yanı sıra Antalya otelleri, ev sahipliği yapacakları sanatçılarla, yeni yıl coşkusunu misafirlerine doyasıya yaşatmaya hazırlanıyor. 2024’ü yurt dışında kutlamak isteyenlere özel turlarda Avrupa ülkeleri dikkat çekiyor. Ren ve Tuna Nehri’nin yanı sıra Japonya cruise turları benzersiz bir yılbaşı kutlaması vaat ediyor.  

Lake house in Abant Lake wintertime. Abant, Bolu – Turkey

Seyahatin önündeki engelleri kaldırarak hayatları zenginleştiren Setur, yeni yıl kutlamasını unutulmaz kılmak isteyen tatilseverlere özel önerilerini paylaştı. Doğası ve kaplıcaları ile her daim huzur veren Abant, Afyon ve Sapanca otelleri bu sene de sanatçıların sahne alacağı yılbaşı programlarıyla ön plana çıkıyor. Kış aylarında dahi yazın sıcaklığını hissettiren Antalya ve Kıbrıs otelleri de yeni yıl özel gala programlarıyla misafirlerine yeni yıl coşkusunu en üst seviyede yaşatmaya hazırlanıyor. Bu çok özel dönemi yurt dışında aileleri ve sevdikleriyle geçirmek isteyenlerin tercihi ise Avrupa ve eşsiz cruise turları oluyor.

family, winter holidays and celebration concept – happy mother, father and little daughter with takeaway drinks at christmas market on town hall square in tallinn, estonia over snow

SANATÇILI OTELLER YILBAŞI KEYFİNİ DOLU DOLU YAŞATACAK

Misafirlerine, yeni yıl coşkusunu dolu dolu yaşatacak programlar hazırlayan Abant, Afyon ve Sapanca otelleri bu yıl da yoğun talep görüyor. NG Enjoy Hotel’de Hülya Avşar, NG Sapanca Wellness & Convention’da Ferhat Göçer, NG Afyon’da ise Cenk Eren yılbaşı gecesi sahne alıyor. Akrones Thermal Spa Convention Sport Hotel Deniz Seki, Elite World Grand Sapanca Hotel ise Ayta Sözeri yılbaşı özel konserleri ile öne çıkıyor. Abant Palace, 30 Aralık Rober Hatemo, 31 Aralık’ta ise Zara konserleriyle yılbaşı coşkusunu iki güne yayıyor.

Yılbaşına özel programlar düzenleyen oteller arasında bulunan Kars, Sarpino Mountain Hotel Merve Özbey konseri ile yılbaşı keyfini yaşatmaya hazırlanıyor. Antalya, Mirage Park Resort ise 30 Aralık’ta Melek Mosso, 31 Aralık’ta ise Sakiler grubunun vereceği konserlerle yılbaşı keyfini ikiye katlıyor. Kıbrıs’ta ise Elexus Hotel’de Ebru Gündeş, Kaya Artemis Hotel’de Derya Uluğ, Limak Deluxe Hotel’de İrem Derici, Acapulco Hotel’de ise Tan Taşçı yılbaşı gecesi konserleriyle yeni yıl kutlamasını unutulmaz kılıyor. Setur’un önerdiği tüm sanatçı programlı otellere https://www.setur.com.tr/yilbasi-sanatcili-oteller linkinden ulaşılabiliyor.

Paris Eiffel Tower and river Seine at sunset in Paris, France. Eiffel Tower is one of the most iconic landmarks of Paris.

YURT DIŞI TURLARINA TALEP ARTIYOR

Yılbaşını yurt dışında karşılamak isteyen tatil seveler için Setur’un önerdiği yılbaşına özel turlar arasında Barcelona, 6 ülke Balkan turu rotası, Porto ve Lizbon turları bulunuyor. Benzersiz bir yılbaşı deneyimi için Finlandiya’da bulunan gizemli Laponya bölgesi ve nefes kesen Paris turlarına ilgi artıyor.  Cruise turlarında ise Ren Nehri boyunca Noel pazarlarıyla ünlü duraklara uğrayan Ren Nehri’nde Noel Pazarları turu 12 Aralık itibarıyla başlıyor. Yılbaşını çok farklı bir kutlama ile unutulmaz kılmak  isteyenler için 20 Aralık’ta başlayacak Japonya-Tayvan turu ve 28 Aralık çıkışlı Tuna Nehri turu öneriliyor.   

Yayınlama: 11.12.2023
A+
A-
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.