http://www.wannawatches.com
Egeyön Haber

Sosyal medyada Sağlıkçı heykellerine gelen yoğun tepki Başkan Doğan’a geri adım attırdı!

Denizli’nin Merkezefendi Belediyesi’nde konulan ve görünüşü ile tüm Türkiye’de sosyal medyanın gündemi oturan sağlık çalışanları heykeli, Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan’ın talimatıyla kaldırıldı. Heykellerin kaldırılması sonrası Başkan Doğan’ın sosyal medya tepkileri nedeniyle geri adım attığı yorumları yapıldı.

Denizli’de Merkezefendi Belediyesi’nin Koronavirüs pandemisi süresince büyük mücadele veren sağlık çalışanları için dikilen heykeller sosyal medyada yoğun eleştiri almıştı. Sosyal medyada adeta alay konusu olan heykeller, düne kadar yerinde duruyordu. Ancak Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan’ın kararıyla heykeller dün gece saatlerinde kaldırıldı. Denizli Tabip Odası’nın sağlıkçıların nezdinde itibarsızlaşma yapıldığı eleştirilerine rağmen, sosyal medyada bitmeyen tepkiler sonrası heykellerin kaldırılma kararı alındığı düşünülüyor. Başkan Doğan’ın da sosyal medyadaki tepkiler nedeniyle heykellerin arkasında durmadığı ve sosyal medya tepkilerine karşı geri attığı şeklinde yorumlandı.

DEPOYA KALDIRILDI

Mimari yapısıyla vatandaşların tepkisini çeken 3 heykelin Merkezefendi Belediyesi’nin Park ve Bahçeler Müdürlüğü deposuna götürüldüğü belirtildi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ