Ana Sayfa Arama Galeri Video
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Taha Gür ve Ozan Resuloğlu, Turgutluspor’da

Manisa’nın TFF 3. Lig’deki

Manisa’nın TFF 3. Lig’deki temsilcisi Turgutluspor, transferin son gününde 2 oyuncu ile anlaşmaya vardı. Siyah-kırmızılı ekip, geçen sezon Yeni Malatyaspor forması giyen 26 yaşındaki sağ bek Taha Gür ve Bilecik 1969 forması giyen 20 yaşındaki önlibero Ozan Resuloğlu’nu kadrosuna kattı.
Turgutluspor transferin son gününde 2 oyuncuyu daha renklerine bağladı. Kulüp binasında yapılan imza töreninde Kulüp Başkanı Gökhan Akın, Başkan Yardımcısı Ercan Hızal ve Sportif Direktör Sadullah Erarslan yer aldı.

MANİSA’NIN TFF 3. LİG’DEKİ TEMSİLCİSİ TURGUTLUSPOR, TRANSFERİN SON GÜNÜNDE 2 OYUNCU İLE ANLAŞMAYA VARDI. SİYAH-KIRMIZILI EKİP GEÇEN SEZON YENİ MALATYASPOR FORMASI GİYEN 26 YAŞINDAKİ SAĞ BEK TAHA GÜR VE BİLECİK 1969 FORMASI GİYEN 20 YAŞINDAKİ ÖNLİBERO OZAN RESULOĞLU’NU KADROSUNA KATTI. (SERKAN TATLI/MANİSA-İHA) Manisa’nın TFF 3. Lig’deki temsilcisi Turgutluspor, transferin son gününde 2 oyuncu ile anlaşmaya vardı. Siyah-kırmızılı ekip, geçen sezon Yeni Malatyaspor forması giyen 26 yaşındaki sağ bek Taha Gür ve Bilecik 1969 forması giyen 20 yaşındaki önlibero Ozan Resuloğlu’nu kadrosuna kattı.

Gökhan Akın: “Taha ve Ozan gücümüze güç katacak”
Taha Gür ve Ozan Resuloğlu gibi iki başarılı oyuncuyu kadrolarına kattıkları için mutlu olduklarını belirten Kulüp Başkanı Gökhan Akın, “Taha tecrübeli Ozan ise genç bir oyuncu. İki oyuncuda gücümüze güç katacak. Kendilerine Turgutluspor formasıyla güzel bir sezon diliyorum. Taha Gür ve Ozan Resuloğlu’na hoş geldin diyor, anlaşmanın her iki taraf içinde hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ediyorum” ifadelerini kullandı.