Ana Sayfa Arama Galeri Video
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Tarım ve kırsal kalkınma destekleri Denizli OSB’de sanayicilere anlatıldı

DENİZLİ ORGANİZE SANAYİ BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ İLE TARIM VE KIRSAL KALKINMAYI DESTEKLEME KOORDİNATÖRLÜĞÜ (TKDK) İŞBİRLİĞİNDE DÜZENLENEN BİLGİLENDİRME TOPLANTISINDA, SANAYİCİLERE TKDK IPARD DESTEKLERİ, HİBE PROGRAMLARI VE DESTEKLERDEN YARARLANMA KOŞULLARI ANLATILDI.

DENİZLİ ORGANİZE SANAYİ BÖLGE

Denizli Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü ile Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Koordinatörlüğü (TKDK) işbirliğinde düzenlenen bilgilendirme toplantısında, sanayicilere TKDK Ipard destekleri, hibe programları ve desteklerden yararlanma şartları anlatıldı.

Denizli Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü, sanayicilere önemli katkılar sunan etkinliklere ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Bu kapsamda Denizli OSB Konferans Salonu’nda Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Koordinatörlüğü (TKDK) işbirliğinde, “TKDK Ipard 3/ 1. Çağrı Dönemi Bilgilendirme Toplantısı” gerçekleştirildi. Toplantıya Denizli OSB Bölge Müdürü Ahmet Taş, sanayiciler, destek programları hakkında bilgi sahibi olmak vatandaşlar katıldı.

TKDK Denizli İl Koordinatörü Bilal Taştepe ve TKDK Denizli Proje Birim Amiri Akansu Ayyıldız’ın konuşmacı olarak katıldığı toplantıda katılımcılar TKDK Ipard destekleri, yenilenebilir enerji, tekstil ve dokuma sektörleriyle ilgili destekler, hibe programları, çağrı dönemleri ile başvuru tarihleri ve desteklerden yararlanma şartları hakkında bilgilendirilirken, merak ettikleri soruları da sorma imkanı buldu.