Ana Sayfa Arama Galeri Video
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Tavşanlı’da trafik kuralları hakkında bilgilendirmede bulunuldu

TAVŞANLI’DA TRAFİK KURALLARI HAKKINDA BİLGİLENDİRMEDE BULUNULDU

TAVŞANLI'DA TRAFİK KURALLARI HAKKINDA

Kütahya’nın Tavşanlı ilçesinde düzenlenen trafik etkinlikleri, vatandaşların trafik kuralları konusunda bilinçlenmesine katkı sağladı.

Tavşanlı Emniyet Müdürlüğü, Jandarma Komutanlığı ve Tavşanlı Belediyesi’ne bağlı trafik ekipleri Cumhuriyet Meydanı’nda kurdukları stantta özellikle emniyet kemeri ile kask kullanımının önemine dikkat çekti.

Kurulan stantta İlçe Jandarma Komutanlığı, İlçe Emniyet Müdürlüğü ve Belediye Zabıta Trafik ekipleri tarafından trafikte uyulması gereken kurallar hakkında detaylı bilgilendirme yapıldı.

Vatandaşlar trafik ekipleri tarafından ayrıntılı olarak bilgilendirildi. Trafik bilincinin artırılması amacıyla çeşitli broşürler dağıtıldı.

Özellikle emniyet kemeri kullanımının önemi vurgulanarak, sürücülerin ve yolcuların güvenliği için emniyet kemeri takılması gerekliliği üzerinde duruldu.

Hızlı bir şekilde artan motosiklet kazalarını önlemek adına, sürücülerin mutlaka kask takması gerektiği hatırlatıldı. Kaskın hayati önem taşıdığı belirtildi.

Bu arada belediye binasında Nikahlarını yeni kıyan çift, mutluluklarını paylaşmak için trafik bilgilendirme etkinliğine katıldı.