Ana Sayfa Arama Galeri Video
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Traktör sürücülerine reflektör ve yelek dağıtıldı

HER YIL 4-10 MAYIS TARİHLERİ ARASINDA KUTLANAN TRAFİK HAFTASI KAPSAMINDA KULA’DA DÜZENLENEN ETKİNLİKLER ÇERÇEVESİNDE İLÇE JANDARMA KOMUTANLIĞI’NA BAĞLI TRAFİK TİMLERİ, KULA ZİRAAT ODASI VE SANDAL MAHALLE MUHTARLIĞI’NIN ORGANİZESİNDE SANDAL VE BÖLGE MAHALLELERDEKİ TRAKTÖR SÜRÜCÜLERİNE REFLEKTÖR VE YELEK DAĞITILARAK BİLGİLENDİRMELER YAPILDI.

HER YIL 4-10 MAYIS

Manisa’nın Kula ilçesinde Trafik Haftası etkinlikleri kapsamında İlçe Jandarma Komutanlığı’na bağlı trafik timleri traktör sürücülerine reflektör ve yelek dağıtılarak bilgilendirmeler yapıldı.

Kula’da 4-10 Mayıs Trafik Haftası etkinlikleri kapsamında Kula İlçe Jandarma Komutanlığı’na bağlı trafik timleri, Kula Ziraat Odası ve Sandal Mahalle Muhtarlığı’nın organizesinde traktör sürücülerine yönelik seminer düzenlendi. Trafik güvenliği eğitim planı çerçevesinde Sandal ve bölgesindeki mahallelerde bulunan traktör sürücülerine yönelik düzenlenen seminerde jandarma trafik timleri bilgilendirici broşürler dağıtıp traktör sürücülerinin trafikte dikkat etmesi gereken konularda uyarılarda bulundu. ‘Reflektif yelek giy, görünür ol’ sloganıyla trafikte görünürlüğe ve can güvenliğine dikkat çeken trafik timleri, seminer sonunda traktör sürücülerine reflektör ve yelek dağıttı. Ziraat Odası Başkanı Nuri Topal ve Sandal Mahalle Muhtarı Ahmet Gökçe de dağıtılan reflektörlerin traktörlerin görünür bir noktasına montajlanmasını ve yelek dağıtılmasını sağladı.